Başvurular

Burger King Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Burger King Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Burger King Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Burger King Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Burger King Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Burger King, 1954 senesinde kurulmuş olan bir fast-food lokantalar zinciridir. İlk Burger King restoranı Miami’de açılmıştır. Ata Grubu’na bağlı TAB Gıda Sanayi A.Ş. aracılığıyla ülkemize getirilmiştir. Günümüzde çok sayıda ilimizde 400’den fazla şubesi ile hizmet vermektedir.  Burger King ülkemizde hizmet vermeye başlamasının sonrasında kısa zaman zarfında en fazla tercih edilen lokantalardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Peki Burger King saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Yazımızın devamında Burger King çalışma saatleri, mesai saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler bulunmaktadır.

Burger King Çalışma ve Açılış, Kapanış Saatleri 2021

Ülkemiz genelinde hemen hemen her ilimizde bulunan Burger King şubeleri şayet alışveriş merkezleri içinde ise sabah saat 10:00’da açılmakta ve 22:00’de kapanmaktadır. Lakin alışveriş merkezlerinin içinde olmayan şubeleri her sabah saat 07:30’da açılır ve gece saat 01:00’de kapanır. Şubelerinde öğle arası tatili bulunmamaktadır. Burger King bunun bunun yanında Cumartesi ve Pazar günü de hizmet vermektedir.

Burger King Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Burger King şubeleri alışveriş merkezlerinde sabah 10:00’da, AVM dışındakiler ise sabah 07:30’da açılır.

Burger King Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Burger King şubeleri alışveriş merkezlerinde akşam 22:00’de, AVM dışında olanlar ise 01:00’de kapanmaktadır.

Burger King Saat Kaça Kadar Sipariş Verilir : Burger King şubeleri en geç saat 01:00’de kapansa da siparişler genelde kapanışa son 15 – 20 dakika kala alınmamaya başlanmaktadır. Genel itibariyle 12:30’a kadar sipariş verebilirsiniz.

Burger King Hafta Sonu Açık Mı : Burger King şubeleri Cumartesi ve Pazar günleri de hizmet vermektedir.

Burger King Bayramda Açık Mı : Burger King, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim gibi resmi tatillerde ve Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda da açık durumda bulunmaktadır.

Burger King Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri : Burger King çağrı merkezi telefon numarası olan “444 54 64” telefon numarasını 7 gün 24 saat boyunca arayabilirsiniz. Bu makalemizde Burger King çalışma saatleri yani açılış saati ve kapanış saati ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu