Müşteri Hizmetleri

Burger King Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Burger King Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Burger King Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Burger King Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Burger King Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Burger King çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Burger King  müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Burger King, yemek sektöründe mühim bir yer edinen şirkettir. Türkiye’de 1995 senesinde ATA Grubu’na bağlı olan TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. aracılığıyla faaliyetlerine başlamıştır. Çok kısa bir sürede bir çok birinin gözdesi olan marka, her geçtiğimiz gün hızla büyümektedir. Son 3 senedir Türkiye’de en içten marka olarak seçilmiştir.

Yoğun talep ve gittikçe artan ilgi ile büyümesine devam eden firma her yönden gelişimine devam etmektedir. Ürünlerin seçiminden sunumuna kadar geçen sürede asla kaliteden ve lezzetten ödün vermeyen firma gün geçtikçe şube sayısını ve lezzet değerini arttırmaya devam etmektedir.

Burger King bi hayli fazla insana hitap etmesinin ardında birden çok neden yatmaktadır. Bunlar uygun fiyat, kalite, lezzet, görsel sunum gibi birden fazla durumları sıralayabiliriz. Özellikle et ürünlerini yerli besilerden elde etmektedir. Ayrıca helal et sertifikası olmayan ürünleri hiç bir biçimde kullanmamaktadır. Web sitesi üzerinden helal sertifikası ve yerli kesim gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Burger King Çağrı Merkezi Numarası

Yurdumuzda altı yüz elliden fazla restorandı bulunan bunun bunun yanında coca cola gibi seçkin markalar ile çalışan Burger King restoran ağını genişletmeye devam etmektedir. Birbirinden mühim alanlarda birden çok ödül sahibi olan Burger King müşterileri aracılığıyla bi hayli rağbet görmekte ve beğeni kitlesi bi hayli artmaktadır.

Ürünlerinde sağlıklı yaşama önem verdiğini gösteren en mühim bir durum sıfır trans yağ benimsemesidir. Sağlıklı yaşamak için içerik olarak kaliteden ve sağlıklı ürünlerden asla ödün vermeyen firma lezzeti sunarken sağlığınızı da düşünmektedir.

Ürünlerin içeriklerinden tutun da belgelerine kadar rahatlıkla sunabilen bunun bunun yanında bi hayli yaygın olmasına rağmen hemen hemen sorunsuz hizmet sunan Burger King sizlerin tatminiyeti ile her geçen gün ürün çeşitliliğini ve şube sayısını arttırmaktadır.

Burger King’in 2 adet müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaralardan biri 444’lü diğeri ise 0850’li numarasıdır. Bu numaralar aracılığıyla kolay bir şekilde bir biçimde evinize sipariş verebilir, verdiğiniz siparişin son durumu ile ilgili bilgi alabilir, verdiğiniz sipariş ile değişiklik işlemlerinizi yapabilir; Burger King ile ilgili istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan iletişim formu aracılığıyla da Burger King ile iletişim kurabilirsiniz.

Burger King Müşteri Hizmetleri Numarası

Burger King e ait mevcut olan çağrı merkezi iletişim numarası aktif olarak çalışmaktadır. Bu numaraları tercih ederek aklınıza takılan soruları iletebilir ve yanıt alabilirsiniz veya yaşadığınız poblemleri aktararak poblemleri çözümleyebilirsiniz. 444 54 64 numaralı hat üzerinden destek talebi oluşturabilirsiniz. 0850 222 54 64 numaraları çağrı merkezini tercih ederek ürünler ve içerikleri ile alakalı merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Burger King Müşterilerine önem veren ve müşteri tatminiyeti oluşturmak adına birden fazla çağrı merkezi iletişim numarası bulunduran bir firmadır. Sizlere en iyi hizmeti sunmaya özen gösteren Burger King en kısa bir sürede en pratik çözümleri sunmayı bu iletişim numaraları üzerinden amaçlamaktadır.

Burger King Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 54 64
0850 222 54 64

Burger King İletişim Formu

Burger king e ait iletişim formu üzerinden istediğiniz konularda destek talebinde bulunabilir, görüş ve önerilerinizi rahatlıkla iletebilirsiniz. Aşağıdaki linki tercih ederek burger kinge ait iletişim formuna ulaşabilirsiniz.

Burger King İletişim Formu

Burger King İletişim Telefon Şikayet Hattı

Burger King sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına hastalık duyduğunuz konularda en bi hayli hızlı çözümü sunabilmek adına istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz birden çok alternatif iletişim seçeneği sunmuştur. Dilediğiniz zaman dilediğiniz kanaldan ilettiğiniz sorunlar en kısa bir sürede çözümlenecek ve sizlerin tatminiyeti için çalışmalara devam edilecektir.

Arama Kelimeleri: burger king iletişim bilgileri, burger king telefon no, burger king irtibat tel, burger king canlı destek, burger king müşteri temsilcisi, burger king şikayet hattı, burger king çağrı merkezi numarası, burger king müşteri hizmetleri numarası, burger king müşteri hizmetleri, burger king çağrı merkezi, burger king iletişim numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu