Müşteri Hizmetleri

Burgan Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Burgan Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Burgan Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Burgan Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Burgan Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Burgan Bank çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Burgan Bank müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Tekfen Yatırım Finansman Bankası A.Ş olarak 1989 senesinde bu banka kurulmuştur. Bankanın kuruluşunun ardından en fazla dikkat çeken yönü bir çok banka ile birlikte yatırım bankacılığında muhteşem bir düzeyye gelmiş olmasıdır. Geçmişe baktığımız 2001 yılı itibariyle yalnızca bir şube ile bireylerin hizmetinde yer almıştır. Lakin günümüze geldiğimiz zaman bu banka sayısının çok daha arttığı görülmektedir.

Burgan Bank Grubu günümüzde bir çok ülke ile yakın temasta bulunmakta ve hisse senetlerinde artışlar meydana gelmektedir. Ayrıca ülkenin dört bir yanına yayılan bu banka tüm şirketlerin ve bireylerin finansal sorunlarda yaşadığı her türlü krizin çözümü olması yolunda büyük adımlar atmaya devam etmektedir. Günümüze kadar yalnızca tek bir şube ile böylesine bir istikrar ile gelmesinde müşteri çevresi ile arsında ki yakın ilişki etkili olmuştur.

Burgan Bank Çağrı Merkezi Numarası

Burgan Bank Hızla Büyüyor

Her zaman anlayışı ve müşteri çevresi ile yakın temaslı ilişkiye önem veren Burgan Bank değerini her anlamda gözler önüne sermiştir diyebiliriz. Bankanın müşteri çevresi ile yakın ilişkisinin yanında bir de müşteri odaklı ilişkilerinin gözler önüne serilmesi tüm çalışmalarının günümüze kadar hızla devam etmesine de yardımcı olmuştur. Her bankanın kendine göre bir vizyonu mevcuttur. Bu bankanın ana vizyonu her zaman en iyi metotları uygulamak yeniliğe açık hale gelmek ve Türkiye içinde bankaların en iyisi olmak olmuştur.  Güven ve dürüstlüğün her anlamda önemini gözler önüne sererek tüm gelişim sürecinde bu ifadeler ile devam etmiş ve buna göre de üyelerinin iyi bir gelişim göstermelerine yardımcı olmuştur. Ayrıca tüm üyelerinin finansal paniklerine de bu biçimde bir yanıt olmuştur. Tüm ülkeye hâkim olmak ve sesini tüm dünyaya duyurmayı amacı olan banka her anlamda tesirini hissettirmektedir.

Burgan Bank’ın 850’li müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu iletişim bilgisinden arayarak Burgan Bank çağrı merkezi ile görüşme sağlayabilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden Burgan Bank Hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Burgan Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 222 8 222

Burgan Bank Mail Adresi
bizeulasin@burgan.com.tr

Arama Kelimeleri: burgan bank çağrı merkezi, burgan bank iletişim, burgan bank müşteri hizmetleri, burgan bank irtibat tel, burgan bank 850li numara, burgan bank telefon numarası, burgan bank şikayet var, burgan bank şikayet hattı, burgan bank mail adresi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu