Müşteri Hizmetleri

BUDO Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

BUDO Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde BUDO Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. BUDO Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

BUDO Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

BUDO yani Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi, Bursa Büyükşehir Belediyesi aracılığıyla 2013 senesinde kurulmuştur. Kuruluşunun genel amacı Bursa ile İstanbul içinde deniz ulaşımını sağlamaktır. İDO’nun alternatifi olarak kurulan BUDO, son senelerda ilgiyle ve tatminiyetle kullanılmaktadır.

Belediye bünyesindeki ulaşım şirketi olan BURULAŞ bünyesinde kurulan BUDO, İstanbuldan; Kabataş, Eminönü-Sirkeci ve Büyükçekmece deniz otobüsü iskelelerinden Bursa’da Mudanya deniz otobüsü iskelesine seferler düzenlemektedir.

BUDO’nun seferleri şöyledir;

İstanbul(Kabataş) – Bursa(Mudanya)
Bursa(Mudanya) – İstanbul(Kabataş)
İstanbul(Kabataş) – Armutlu(İhlas)
Armutlu(İhlas) – İstanbul(Kabataş)
Armutlu(İhlas) – Bursa(Mudanya)
İstanbul(Büyükçekmece) – Bursa(Mudanya)
Bursa(Mudanya) – İstanbul(Büyükçekmece)
İstanbul(Kabataş)-Erdek
İstanbul(Kabataş)-Marmara Adası
Marmara Adası -İstanbul(Kabataş)
Erdek – İstanbul(Kabataş)

BUDO yolcularının dikkat etmesi gereken bazı kurallar bulunmaktadır. Bunlardan bahsedecek olursak ilk olarak bütün yolcular biletlerini ibraz etmeleri gerekmektedir. İbraz edilen bilet üzerindeki qr kod turnikeye okutularak geçiş yapılmaktadır. Sefer sırasında el bagajı dışında olan yükler personellerin gösterdiği yerlere yerleştirilmelidir. Görevliler izin vermediği sürece aracı terkedilmemelidir. Alkol, uyuşturucu veya sigara türevi maddeler kullanılmamalıdır. 15 dakika öncesinde hareket edilecek yerde yolcuların hazır olması gerekmektedir. Aksi durumlarda bilet iade edilmeden taşıma hizmeti reddedilebilir. Yolcular taşıma esnasında sigortalılardır fakat doğal afetler ile birlikte yaşanan kazalar hariçtir. 6 yaşından büyük çocuklar ayrı koltukta yer almalı ve 10 yaşından ufak çocuklar yanlarında velileri olmadan seyahat edemezler. 0-6 yaş aralığındaki çocuklar koltuk işgal etmediği için bir yetişkin ile birlikte tek koltukta seyahat edebilirler. Daha detaylı bilgi için BUDO çağrı merkezi numarası nı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Eğer gidiş-dönüş bilet satın alındıysa, gidiş seferinin iptal olması, dönüş seferinin iptalini gerektirmiyor. Yolcularımız, istekleri ışığında, dönüş iadesini asgari seferden son bir (1) saat öncesine kadar alabilmektedirler. Bilet iptalinin yalnızca online alınan biletlerde, sefer saatine 12 saatten fazla süre varsa bilet bedelinin %15 i kadar kesinti yapılarak bilet iptal edilmektedir. Sefer saatine 12 saat ile 1 saat içinde süre varsa bilet bedelinin %35 i kadar kesinti yapılarak bilet iptal edilebilmektedir. Sefer saatine 1 saatten az bir süre kaldığında bilet iptal ve değişiklik yapılamamaktadır. Koltuk değişimi çağrı merkezini arayarak ücretsiz olarak uygulayabilirsiniz.

İptal olan seferleri budo çağrı merkezi müşteri hizmetleri iletişim numarasını arayarak basit bir şekilde öğrenebilirsiniz. Sefer süresi ortalama olarak 1 saat 50 dakika sürmektedir. Yolcular yanlarında ruhsatlı olmak koşuluyla getirdiği silahı kaptana teslim ederek yolcuğuna çıkabilmektedir. Şahsi araç veya kamyonet ile binilmemektedir. Yolculuk esnasında eşyanız kaybolduysa terminal yetkililerine başvurarak kayıp eşya formunu doldurmalısınız. BUDO deniz otobüslerinde bisikletler için özel bagaj alanı yer almıyor.En fazla iki bisiklet kapasitesi ile sınırlıdır. İki bisikletten fazla sayıda istekleriniz olumlu olarak yanıtlanmamaktadır.

BUDO Çağrı Merkezi Numarası

BUDO’nun 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla BUDO seferleri ve saatleri ile ilgili tüm detaylı bilgilere sahip olabilir, bilet satın alma işlemleriniz ile ilgili destek alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

BUDO çağrı merkezi iletişim numarası üzerinden çıkacağınız sefer ile ilgili bilgi alabilir veya seferin iptal olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. Çağrı merkezini tercih ederek müşteri temsilcisi ile görüşebilir istediğiniz konu ile ilgili bilgi alabilrisiniz.

BUDO Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 850 99 16

Arama Kelimeleri: budo iletişim bilgileri, budo telefon no, budo irtibat tel, budo canlı destek, budo müşteri temsilcisi, budo şikayet hattı, budo müşteri hizmetleri, budo çağrı merkezi, budo müşteri hizmetleri numarası, budo çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu