Müşteri Hizmetleri

Btcturk Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Btcturk Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Btcturk Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Btcturk Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Btcturk Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Btcturk çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Btcturk müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Btcturk şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Btcturk müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Btcturk Çağrı Merkezi Numarası

Sanal para piyasasının dünya piyasasına girmesiyle birlikte birden çok kişi sanal para alım satımı yaparak ticaret yapmaya başladı. Türk kullanıcılarda yabancı platformlarda TL’yi dolara çevirip dolar ile sanal para alım işlemlerini yapıyorlardı. Bu alandaki boşluğu fark eden Btcturk Türk Lirasıyla sanal para alım satın işlemleri için bir platform oluşturdu. 2013 Temmuz ayında faaliyete başlayan Btcturk 2016 yılı Ağustos ayında TL yatırma işlemlerine ara verdi. Mayıs 2017’de tekrardan çalışmaya başlayan Btcturk Bitcoin alım satım işlemlerine olanak sağladı.

Btcturk çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Btcturk Müşteri Hizmetleri Numarası

Btcturk Bitcoin alım satım işlemlerine ara verdiği zaman birden çok spekülasyon yaşandı. Sitenin hacklendiği ile alakalı haberler dolaşmaya başladı. Btcturk bu iddiaları yalanlayarak ara verme nedenini bankalarla yaşanan anlaşmazlık olarak açıkladı ve şuan ki mevcut tüm üyelerin hesaplarını kapatabilecek kadar nakit paraya sahip olduğunu açıkladı. Bu doğrultuda yeniden aktif hale gelen Btcturk sanal para alım satım işlemlerinin Papara ile yapılmasını kararlaştırdı.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Btcturkmüşteri hizmetleri numarası üzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Btcturk Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sanal para son haftalarda iyice değer kazandı ve her geçen gün değerine değer katmakta. Ard arda rekor kıran Bitcoin yakın hedefi olarak da altınla aynı düzeyye gelmeyi belirledi. Ekonomistlerin bir çoğu şuan ki paraların yerini yakın zamanda sanal paranın alacağını belirtmekte. Reel paraya göre birden çok avantaj sunan sanal para mevcut açıkları kapatıp tamamen güvenli ve daha stabil bir hale gelince bu öngörülerin gerçekleşmemesi için hiç bir neden kalmamakta.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Btcturk müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Btcturk Şikayet Hattı

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Btcturk müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Btcturk şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Btcturk Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

E posta adresi : destek@btcturk.com

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Btcturk çağrı merkezi numarasına destek@btcturk.com numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres : Nispetiye Caddesi Akmerkez E-Blok Kat: 9 34340 Beşiktaş/İstanbul

Btcturk’ün çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Lakin iletişim kurulabilmesi için mail gönder seçeneği bulunmaktadır. Bu iletişim bilgisinden mail göndererek yaşamış olduğunuz poblemleri iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden Btcturk ile ilgiliki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Btcturk Mail Adresi

Btcturk Destek Sayfası

Arama Kelimeleri: Btcturk iletişim bilgileri, Btcturk telefon no, Btcturk irtibat tel, Btcturk canlı destek, Btcturk müşteri temsilcisi, Btcturk şikayet hattı, Btcturk müşteri hizmetleri numarası, Btcturk çağrı merkezi numarası, Btcturk iletişim numarası, Btcturk çağrı merkezi, Btcturk müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu