Bilgi Arşivi

BSH Türkiye İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

BSH Türkiye İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde BSH Türkiye İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. BSH Türkiye İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

BSH Türkiye İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

BSH Türkiye’de çalışmak isteyen adaylara müjde. BSH Türkiye bünyesine dahil olup BSH Türkiye iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. BSH Türkiye işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda BSH Türkiye’nin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Avrupa’daki en büyük ev aletleri üreticisi olan BSH 1967 senesinde Bosh ve Siemens şirketlerinin ortak girişimi ile kurulmuştur. Güncel olarak 40 fabrikası bulunan BSH’nin global satış ve müşteri hizmetleri ağı dahil olmak üzere 50 ülkede hemen hemen 80 şirketten bir araya gelen bir büyüklüğü bulunmaktadır.

Bu şirketler adı altında 55.000’den fazla insana istihdam sağlayan BSH, 1992 senesinde ise BSH Türkiye olarak ülkemiz sektörüne giriş yapmıştır. Ana markaları Bosch ve Siemens, özel markası Gaggenau ve yerel markası Profilo ile Türkiye’nin yabancı yatırımlı beyaz eşya şirketidir.

Merkezi İstanbul ilimizde bulunan BSH Türkiye 2005 senesinden bu yana yaptığı 1 milyar Euro yatırımla Türkiye’nin yabancı yatırımlı en büyük beyaz eşya şirketi konumundadır.

BSH Türkiye toplamda 2 Milyar birinin yaşadığı 86 ülke ve 7 üretim tesisinin olduğu bir bölgenin sorumluluğunu üstlenmektedir, bunun bunun yanında Türkiye geneline yayılmış 4 Bölge Müdürlüğü, 8 Fabrika Merkez Servisi ve 350 Yetkili Servisinde görevli 2.500 üzerindeki çalışan ile sektörde öncü ve örnek konumundadır.

BSH Türkiye İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuBSH Türkiye İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

BSH Türkiye İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

BSH Türkiye ülkemizde ulunan tüm işçi alımını kariyer.net adresinde bulunan profilinde paylaşımı yaptığı iş ilanları aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda kariyer.net adresinden iş başvurusu yapmak için iki asit adım bulunmakta.

Kariyer.net adresi üzerindeki 50’den fazla BSH Türkiye iş ilanına başvuruda bulunmak için ilk kez siteye giriş sağladıktan sonra sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak yalnızca isim, soy isim ve e-posta adresi gibi detaylarınızi tercih ederek dakikalar içinde üyelik işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Üyelik tamamlandıktan sonra güncel bilgi ve tecrübelerinizi içeren bir özgeçmişinizi karyer.net adresine yüklemeniz gerekmekte. Yükleme işlemi de tamamlandıktan sonra BSH Türkiye’nin paylaşımı yaptığı tüm iş ilanlarına başvuru uygulayabilirsiniz.

Sitemizden ayrılmadan BSH Türkiye’nin 50’den fazla iş ilanını basit bir şekilde incelemek için aşağıda bulunan tablo ve linkleri kullanmayı unutmayın.

BSH Türkiye İş İlanları

BSH Türkiye’nin tüm iletişim bilgilerine ve insan kaynakları adreslerine şirketin resmi web sitesinde bulunan İletişim sayfası aracılığı ile ulaşabilir, dilerseniz, genel merkezde bulunan insan kaynakları departmanını arayarak Kariyer fırsatları ile ilgili daha kapsamlı kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

BSH Türkiye ile alakalı güncel tüm bilgileri sitemiz aracılığı ile basit bir şekilde takip edebilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Logistic Network Development Head Of Section Tekirdağ
2 Business Analyst Professional İstanbul(Asya)
3 Supply Chain Standards Data Analyst Tekirdağ
4 Manufacturing Engineering Project Lead Tekirdağ
5 Logistic Quality Engineer Tekirdağ
6 Bsh Bayi Satış Yönetmeni (Çorum/Tokat/Amasya) Çorum +2 il daha
7 Bsh Bayi Satış Yönetmeni (İstanbul) İstanbul(Asya)
8 Lo Projects Senior Expert Tekirdağ
9 Customer Service Sales Channel Development Expert İstanbul(Asya)
10 Customer Service Product Manager İstanbul(Asya)
11 Mechanical Design Engineer Tekirdağ
12 Bsh Bayi Satış Yönetmeni (Aydın/Muğla) Aydın +1 il daha
13 Printing and Gluing Expert Tekirdağ
14 Human Resources Master Project Student Tekirdağ
15 Master Project Student (Engineering) Tekirdağ
16 Şikayet Değerlendirme Sorumlusu İstanbul(Asya)
17 Media & Analytics Project Student İstanbul(Asya)
18 Home Comfort Lead İstanbul(Asya)
19 Quality Engineer Tekirdağ
20 Quality Engineer Tekirdağ
21 Product Management Expert İstanbul(Asya)
22 Program Product Management Expert – Laundry Care İstanbul(Asya)
23 Development Lab. Elect. Hardware Engineer/Expert Tekirdağ
24 Learning and Development Expert Tekirdağ
25 Innovation &Technology Management Expert Tekirdağ

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu