Bilgi Arşivi

British American Tobacco İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

British American Tobacco İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde British American Tobacco İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. British American Tobacco İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

British American Tobacco İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

British American Tobacco iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

1907 senesinde Amerikan ve İngiliz tütün şirketlerinin birleşmesi neticesinde kurulan BAT, Dünya genelinde Philip Morris’in sonrasında en büyük ikinci tütün şirketidir.

Toplamda 180 ülkede satış gerçekleştiren şirket, 50 ülkede ise en büyük sigara piyasasına sahiptir. 48 ülkede bulunan toplamda 55 üretim tesisinde 55.000’den fazla insana istihdam sağlayan şirket, 1950’li senelerden beri ülkemizde yetişen yerli tütünün en büyük alıcıları içinde bulunmaktadır.

2002 senesinde ülkemizdeki ilk fabrikasını İzmir’de kuran BAT,  şimdilerde Samsun fabrikası ile 55 üretim tesisi içindeki en büyük kapasiteye ve üretim hacmine sahip ilk 5 fabrikasından birini Türkiye’de bulundurmaktadır.

British American Tobacco İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuBritish American Tobacco İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

British American Tobacco İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemiz genelinde doğrudan ve dolaylı yoldan, toplam 3.000 insana istihdam sağlayan şirket, bu sayıyı gün geçtikçe daha da arttırmaktadır. Şirket personel alımlarını kariyer.net ve tr.indeed.com gibi kariyer portallarının bunun yanında resmî sitesi üzerinden de gerçekleştirmektedir.

tr.indeed.com adresi özellikle yabancı firmaların ülkemizde iş başvurusu için kullandığı adreslerin başında gelmektedir. Bu platform üzerinden iş başvurusunda bulunmak için ilk kez siteye giriş yapmalı ve ardından sağ üst bölümde bulunan Giriş butonuna tıklamalısınız.

Eğer öncedenden oluşturduğunuz bir hesabınız yoksa açılan sayfanın en alt bölümünde bulunan Hesap Oluştur seçeneğine tıklayarak üyelik işlemlerini sorunsuz bir biçimde halledebilirsiniz.

Bir diğer adım ise siteye güncel bir özgeçmiş eklemek. Bunun için yine sitede bulunan Özgeçmiş Yükle butonuna tıklayabilirsiniz.

Kariyer.net adresi üzerinden iş başvurusunda bulunmak için de benzer işlemleri uygulamanız gerekmekte. Platformda bulunan tüm iş ilanlarına bi hayli hızlıca başvuruda bulunmak için ilk kez bir hesap oluşturmalı ve güncel detaylarınızi içeren bir özgeçmişi oluşturduğunuz bu hesaba yüklemelisiniz.

Şirket, resmî web adresi üzerinden de çeşitli kariyer fırsatları sağlamaktadır. Linkini yazımızın devamında bulabileceğiniz Kariyer sayfası aracılığı ile güncel olarak yayımda olan tüm ilanları incelemeniz olabilecek.

Tüm platformları sıra sıra gezmek yerine aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırladığımız tablo ve linkleri tercih ederek mevcut ilanları tek bir sayfada basit bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

British American Tobacco İş İlanları

Günümüzde bir çok yabancı firma sunduğu kariyer fırsatlarını kendi web siteleri üzerinden goğrudan yayımlamaktadır.  Bu bağlamda siz de British American Tobacco’nun resmi Kariyer sayfasını tercih ederek ülkemiz ve Dünya genelindeki tüm iş ilanlarını inceleyebilir ve bu sayfa üzerinden goğrudan başvuruda bulunabilirsiniz.

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Ticari Pazarlama TemsilcisiİstanbulBaşvur
Satış Okulu TemsilcisiİstanbulBaşvur

Daha fazla British American Tobacco iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu