Bilgi Arşivi

Brisa İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Brisa İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Brisa İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Brisa İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Brisa İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Brisa’da çalışmak isteyenlere müjde! Brisa iş ilanları, iş başvurusu, Brisa işçi alımı haberleri makalemizde.

Sabancı Holding ortaklarının girişimi aracılığıyla 1974 senesinde kurulan Brisa şirketi, ülkeler arası lojistik ve şirket alanlarında hizmet vermeye sürdürmektedir. Brisa şirketler grubunun CEO’su ise; 15 Mayıs 2017 tarihinden bu yana Cevdet Alemdar olmuştur.

Kurucu Sakıp Sabancı olan şirkette; 1500’den fazla kişi çalışmaktadır. Aynı zamanda Brisa şirketinin genel merkezi ise; Türkiye’de bulunmaktadır. Brisa şirketin yan kuruluşları ise; Bandag Lastik Mamulleri Ticaret Ltd. ve Birlas Mot. Spor Otomotiv Sanayi ve Ticaret A. Ş’dir.

Brisa İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuBrisa İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Brisa İş İlanları

Brisa dünyanın en ünlü ve en büyük lastik üretimi yapan Bridgestone ve Sabancı Holding aracılığıyla birlikte kurulmuştur. Bu nedenle de Türkiye’nin lastik endüstrisinde çok önemli ve iyi bir seviyeye sahip olmuştur.

Brisa Şirket’in iş ilanları ise hem şirketin kendi web sitesinde hem de, kariyer.net, Linkedin gibi internet sitelerinde yayınlanmaktadır. Lakin bu ilanları devamlı bir biçimde kontrol etmeniz çok mühimdir. Çünkü şirkette çalışmak için çok fazla talep olduğundan dolayı, ilanlar yayınlandıktan kısa bir zaman zarfında gösterimden kaldırılmaktadır. Bu nedenle yayına girmesinı beklemeniz ve gördüğünüz an da size uygun pozisyona başvuru yapmanız gerekmektedir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Export Sales Executive (Italian Speaking) İstanbul(Asya)
2 OE Technical and Sales Manager(Specialist) İstanbul(Asya)
3 Brand Manager (International Markets) İstanbul(Asya)
4 Üretim Sistemleri Mühendisi (Yazılım Uzmanlığı) Kocaeli
5 Sustainability Specialist İstanbul(Asya) +2 il daha
6 Export Sales Executive – German&English İstanbul(Asya)
7 İş Güvenliği Mühendisi (Aksaray) Aksaray
8 Yazılım Geliştirme Uzmanı (.Net) Kocaeli
9 Üretim Sistemleri Mühendisi (Aksaray) Aksaray
10 Logistics Specialist Kocaeli
11 Fabrika Direktörü Sekreteri Aksaray
12 Bakım Mühendisi (Aksaray) Aksaray
13 Budget and Reporting Specialist İstanbul(Asya)
14 Yazılım Geliştirme Uzmanı (.Net) Kocaeli
15 Data Analysis Specialist (Marketing) İstanbul(Asya)
16 İdari İşler Memuru (Aksaray) Aksaray
17 Channel Development Specialist (Architect) İstanbul(Asya)

Brisa İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Brisa’ya başvuruyu yapmanız için, mutlaka bir özgeçmişiniz olması gerekmektedir. Yetkililerin sizi işe alabilmesi ve başvuruda olduğunuz pozisyona uygun olup olmadığını inceleyebilmesi için; önceden nerelerde çalıştığınızı, nerelerden referans aldığınızı, hangi okullardan mezun olduğunuzu ve yabancı dil bilip bilmediğinizi görüntülemesi gerekmektedir.

https://www.brisa.com.tr/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar-1

Eğer önceden özgeçmiş oluşturmadıysanız, kariyer.net sitesinden özgeçmişinizi oluşturmanız ve ardından ise; size uygun olduğunu düşündüğünüz pozisyona başvuru yapmanız olabilecek olacaktır. Yapmış olduğunuz başvurular, Brisa Şirketi yetkilileri aracılığıyla denetlenecektir. Eğer tercih ettiğiniz pozisyon için, uygun görülürseniz yetkililer size ulaşacak ve gerekli koşulları detayı bir biçimde size aktaracaktır.

Brisa İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Brisa şirketinde çalışabileceğiniz bir çok departman bulunmaktadır. Siz de Brisa’nın hangi departmanlarda eleman aradığını görüntüleyebilir ve kendinize uygun olan pozisyonlara başvuru uygulayabilirsiniz. Brisa’da çalışmak için başvuru yapabileceğiniz pozisyonlar şu biçimdedir;

  • AR-GE
  • Mühendislik
  • Teknik
  • Üretim ve İmalat
  • Satış departmanları olarak belirlenmiştir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu