Oyun

BRAWL STARS BEDAVA ELMAS NASIL ALINIR 2021

BRAWL STARS BEDAVA ELMAS NASIL ALINIR 2021, güncel bilgiler bölümümüzde BRAWL STARS BEDAVA ELMAS NASIL ALINIR 2021 başlığı altında detaylı bilgiler vermek istedik. BRAWL STARS BEDAVA ELMAS NASIL ALINIR 2021 haberimizin detayları..

BRAWL STARS BEDAVA ELMAS NASIL ALINIR 2021

Oyun sektöründe Bilgisayar oyunları kadar oynanan, bir o kadar da mobil oyunlar oynanmaktadır. Bunlardan biride 2017 piyasaya sürülen Brawls Stars isimli oyundur. Bu oyun son haftalarda mobil platformda çok fazla oynanarak rekor kırdı ve dünyanın en fazla oynanan oyunlar içinde yer almaya başladı. Oyun milyonlarca birinin oynamasına rağmen hala oyuncuların sevmediği oyun parası sistemiyle çalışıyor, oyunda kıymetli olan elmaslar aracılığıyla daha iyi kıyafetler ve daha kuvvetli hala gelebiliyorsunuz.

BRAWL STARS BEDAVA ELMAS NASIL ALINIR 2021
Mobil Platformdaki çoğu popüler oyunlarda olduğu gibi bedava elmas almak Brawls Stars’da da olabilecekdür. Peki Brawls Stars bedava elmas nasıl alınır bununla alakalı 2 adet yöntem var sırasıyla;

1- Takip ettiğiniz yayıncıların yahut youtuberların size kendi isteği üzerine yaptığı çekiliş yahut bağış üzerinden verebilir.
2-Başka bireylerin aldığı kodları sizin girmeniz yahut internet sitelerinde dağıtılan kodları verip sizin girmeniz ile bedava elmas kazanabilirsiniz.

Brawls Stars Bedava Elmas Kodları Nereye Yazılır?
Bedava elmas kodları 9 haneden oluşan harf ve sayıların karışımı olan kodlardır. Bu kodları Brawl Stars oyununun içinden yada supercell.com sitesinden (Brawl Starsın resmi sitesi) kodları girerek hesabınıza elmaslar gelir ama sakın unutmayalım ki kodları yazmadan önce Brawl Stars hesabınızın Supercell ıd’ bağlanması gerektir yoksa eğer kodu girer seniz Supercell ID’ ye bağlamadan hesabınıza taş gelmeyecektir.

Supercell ID’ ye Nasıl Bağlanılır?
Oyunun ana menüsünde Ayarlar>Supercell’e girerek mail adresinizi ve gmaile gelen kod ile hesabınızı Supercell ID’ye bağlayabilirsiniz.

Brawls Stars Bedava Elmas Kodları 2021 GÜNCEL

Güncelleme 1

3KPCMDKZS

3PCL2MXDP

4PCM3VM3R

2PCWNCHRT

C2PLDXMS41

M3NC2SP2XS

2PCSLOREK4

X2KUTNC2PD

Güncelleme 2

CM3LP2C2FP

2VO3CHDIT2

XO2CNDHGT

CP2CKTNTXS

X2C2NVHFX4

SPCMCSOTP3

PV2LTVMST1

Brawls Stars oyununun resmi sitesine ise aşağıdaki linkten varabilirsiniz
https://supercell.com/en/games/brawlstars/

ÖNEMLİ NOT: Bu kodlar yalnızca tek kullanımlıktır geçersiz kod demesi bu kodun bundan öncekilerde bir başkası aracılığıyla kullanıldığını gösterir. Yanlış yazdığınız manasına gelmiyor önceden kullanılmış demek, hepsini deneyerek çalışan kod bulacaksınızdır. Yeni ve güncel kod istekleriniz için yorum bırakabilirsiniz, bunun bunun yanında bize destek vermek için de beğendiğiniz konunun linkini sosyal platform hesaplarınızda paylaşmayı unutmayın..

 

Paylaş

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu