Müşteri Hizmetleri

Braun Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri

Braun Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri, müşteri hizmetleri bölümümüzde Braun Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri ile alakalı bilgiler paylaştık. Braun Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri yazımızın detayları..

Braun Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri

Braun ismini üreticisi olan Max Braun’dan alır. Aynı zamanda mühendis olan Max Braun 1921 tarihinde Frankfurt’ta bir dükkan açtı. İlk zamanlar açmış olduğu mühendislik dükkanında radyo setleri için üretmeye başladı. 1928 senesinde işlerinin iyi gitmesi neticesinde Frankfurt’ta yeni tesislerini açtı. Seneler 1929’u gösterdiğinde ise komple radyo seti üretmeye başladı ve Almanya’nın en iyi radyo üreticilerinden biri halini aldı. Uzun seneler boyunca radyo alanında çığır açtı ve birden çok yeni ürünün üretilmesinde rol oynadı.

1950 senesinde Braun yön değiştirerek en fazla sükse yaşadığı ürün olan traş makinasını üretti. Belirli bir süre bu alanda devam etti ve dünya çapında bir marka halini aldı. 1970’lerde ise birden çok ev aleti ve ürününü içeren pop-art’tan etkilenerek üretim alanını genişletti ve günümüze kadar birden çok işlevde ve modelde ürünler geliştirdi. Braun; epilasyon aleti, traş makinası, mikser, buz kırıcı, saç kurutma makinası, fön makinası gibi birden çok alanda kaliteli ve düşük fiyatlı ürünler üreterek müşterilerin gereksinimlerine yanıt vermektedir. Gelişen teknoloji ve sanayiyle doğru orantılı olarak ürünlerini her gün biraz daha geliştirerek günümüz şartlarına en uygun ürünleri müşterilerle buluşturmaktadır.

Braun Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Braun Genel Müdürlük
Telefon:0 216 463 83 83
Adres: Nidakule Ataşehir Kuzey Sit. C Kapısı Barbaros Mah. Begonya Sok. No : 3E
34746 İstanbul

Braun Tüketici İlişkileri Danışma Hattı
08502200911 (Pazartesi-Cuma 8:45-16:45)

Arama Kelimeleri: braun iletişim bilgileri, braun telefon no, braun irtibat tel, braun canlı destek, braun müşteri temsilcisi, braun şikayet hattı, braun genel müdürlük, braun tüketici ilişkileri danışma hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu