Müşteri Hizmetleri

Brango Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Brango Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Brango Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Brango Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Brango Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Brango çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Brango müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Brango şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Brango müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Brango, erkek gömlek sektöründe ürünler üreten giyim markasıdır. 2005 senesinde Tahtakale’de kurulmuştur. Dünya geneline hizmet veren Brango’nun yurdumuzda toplam 30 şubesi bulunmakta, yurtdışında ise toplam 36 şubesi ile hizmet vermektedir. Sektörünün öncü firmalarından birisi haline gelmiştir.

Brango’nun faaliyet verdiği, üretip piyasaya sürdüğu ürünler şu biçimdedir; erkek gömlek modelleri, genç erkek gömlek, toptan erkek gömlek, erkek pantolon modelleri, erkek t-shirt, erkek triko, erkek aksesuar setleri ve parfüm. Brango; slim fit gömlek, genç erkek gömlek,spor erkek gömlek, klasik erkek gömlek,erkek triko, erkek aksesuarları alanlarında sektörünün birincisidir.

Brango Çağrı Merkezi Numarası

Her an şık ve bakımlı olmak isteyen erkeklerin tercihi olan Brango, erkek giyim sektöründe global bir marka olarak emin adımlarla ilerliyor. Türkiye’de ve dünyanın mühim ülkelerinde mağazalara sahip olan şirketin temel prensibi erkek modasının önderi olmak. Ve bu hususta da belirlediği politikalar ile kendisine sağlam bir yol çizmiş. Müşteri talep ve ihtiyacına yönelik bir anlayış ile hizmet sunan firma bu tutumunu pazar stratejisi olarak görüyor. Bu hususta iletişim kurmak için merkez ofis numaralarından 0212 565 44 44 numaralı hattı kullanabilirsiniz. Brango çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Brango Müşteri Hizmetleri Numarası

Brango, kendisine belli bir vizyon ve marka değeri belirleyerek bu doğrultuda fakat her zaman dünya trendlerini baz alarak ve yenilikleri yakında zamandan takip ederek ilerlemeyi doğru buluyor. Belli prensiplere sahip bir marka olması da tarzı olan erkekleri en fazla cezbeden nokta oluyor. Bu hususta da yine yukarıda gösterilen numara ile birlikte 0212 576 44 44 numaralı hattan bilgi alabilir her türlü sorunuzu yöneltebilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Brango müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Brango Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 

Üretime başladığı günden bugüne katettiği yolun bilinciyle yarınlarında hedeflediği konuma ulaşmak için ne biçimde ilerlemesi gerektiğini çok iyi biliyor. Keskin hatları olan bir firma olarak başarısını burada görüyor ve her ne kadar bi hayli hızlı büyüme planları olsa da asla kendinden ödün vermeyi düşünmüyor. Ve bu bilinçle de merkez ofisine bağlı 5 adet telefon ile olabildiğince kolay ulaşılabilir olmayı planlıyor. Yukarıda gösterilen 2 adet telefon numarası dışında 0212 501 44 44 ve 0212 519 92 44 numaralı hatlardan da Brango ile goğrudan iletişim kurabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Brango müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Brango Şikayet Hattı

Tamamen müşteri odaklı bir firma olan Brango, mağazacılık hususunda da buna yönelik konseptlerle çalışıyor ve franchise isteklerinde de buna yönelik bir değerlendirme yapıyor. Bu değerlendirme müşteri temsilcisinden mağazanın konumuna, mağaza içindeki atmosferden düzene kadar tüm ufak detayları bile kapsıyor. Elbette bu bilincini müşteri ile mağaza dışında iletişimde de sürdürmeyi amaçlıyor ve çeşitli numaralar ile her daim direkt merkez ofis ile iletişime geçmenize olanak sağlıyor. Yukarıda gösterilen telefonlar dışında son olarak 0212 610 44 44 numaralı hattı da kullanabilir yahut toptan ve franchise ile ilgili bilgi almak için 0532 394 44 39’u tuşlayarak WhatsApp üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Brango müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Brangoşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Çağrı Merkezi İrtibat Tel: 0 212 565 44 44

WhatsApp +90 532 394 44 39
E Psota: [email protected]
Adres: M. Nesih Özmen Mahallesi, Kızılcık Sk. No:19 Kat:3/4/5 Merter/ Istanbul /Turkey

Brango’nun 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Brango’nun internet sitesinden vermiş olduğunuz siparişler ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Brango Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 565 44 44

Arama Kelimeleri: brango iletişim bilgileri, brango telefon no, brango irtibat tel, brango canlı destek, brango müşteri temsilcisi, brango şikayet hattı, brango müşteri hizmetleri numarası, brango çağrı merkezi numarası, brango iletişim numarası, brango çağrı merkezi, brango müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu