Müşteri Hizmetleri

BP Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BP Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde BP Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. BP Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

BP Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BP

Dünyanın en büyük 6. Uluslararası şirketi olan BP’nin merkezi, İngiltere’nin başkenti olan Londra’da bulunmaktadır. Şirket adını “British Petroleum” isminin kısaltmasından almıştır.  Şirket petrol aramadan tutun da Perakende satışa kadar birden fazla faaliyet yürütmektedir. Şirketin yıllık cirosu 350 milyar dolarken, şu anda 85 binin üzerinde de çalışanı bulunmaktadır.

BP Türkiye

BP, 1912 senesinde Türkiye’de de faaliyet göstermeye başlamıştır. İstanbul’da atığı ilk ofisi ile Türkiye piyasasına giren şirket, Lion & Sun ve Palm Tree markalarını tescil ederek işe koyuldu. Yurdumuzda yatırım yapmaya devam eden şirket, 1949 senesinde ise BP olarak yatırımlarına devam etmiştir.

1957 senelerında Türk Ticaret Kanunu’na göre yeniden tertip edilen şirket, Türk şirketi olarak tescil ve ilan edilmiştir. Artık BP Petrolleri Anonim şirketi olarak ticari hayatına devam etmiştir. Akaryakıt ve madeni yağ alanında hizmet sunan şirket, her geçen gün kapasitesini arttırarak halen hizmetlerine devam etmektedir.

Mersin Rafinerisinden 1962 senesinde pay alarak ortak olan BP, ham petrol kapasitesini arttırdı. 1970’li senelera gelindiğinde Türkiye’de motor yağı önderi Türkiye’ydi. 80 ve 90’larda ada aynı durum devam etti.

Bir asrı aşkın süredir yurdumuzda sunduğu hizmetleri de geliştirmektedir. Şu anda Türk enerji sektöründe bi hayli mühim bir yere sahiptir. Sunulan ürün çeşitliliği ve değeri, hizmet değeri, gelişmiş hizmet ağı, istasyon sayısı, kaliteli ürünler gibi birden fazla etken aracılığıyla BP, halen Türkiye’nin ileri gelen yakıt şirketleri içinde yerini almaktadır.

BP Logosu

BP, Türkiye’de kalıcı ve doldurulmaz bir yer edinince 2000 senesinde yeniliğe gitti. Bu yenilik başta logo olmak üzere birden fazla alanda yapıldı. Antik Güneş Tanrısı “Helios”un adıyla anılan v şu anda da kullanılan yeni logo, enerji dolu güneş ışığını temsil etmektedir. Bu değişiklikler birlikte reforma giden BP, daha kaliteli hizmetlerle müşterileriyle buluşmaya devam etmektedir.

Yüzyılın projelerinden olan Bakü-Tiflis-Ceyhan ham Petrol Boru Hattı mühendislik projesinin büyük ortaklarından bir diğeride BP idi.

Hizmet Kalitesi

BP, hizmetlerini geliştirdikçe ürün çeşitliliği ve hizmet değerini de arttırarak devam etmektedir. Hizmet politikalarının başında insan ve çevreye zarar vermeden faaliyet göstermek bulunan BP, sağlık, emniyet ve çevre hususunda da önlemler almaya özen göstermektedir. Şirket şu anda Türkiye’de 600 akaryakıt, 70 Petgaz, 130 BP Otogaz ve Ocakgaz olarak istasyonlara sahiptir. Akaryakıt sevkiyat ve pazarlama alanında mühim bir yere sahiptir. Ayrıca BP’ye ait Kervansaray anonim şirketi de turizm alanında faaliyet göstermektedir.

BP’nin müşteri hizmetleri telefon numarası ve adres bilgisi bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden BP ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden BP ile alakalı düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

BP Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 473 77 37

BP Adres
BP Petrolleri A.Ş. Değirmen Yolu Cad. No:28 K:3 Asia OfisPark 34752 İçerenköy/Ataşehir – ISTANBUL

Arama Kelimeleri: bp çağrı merkezi, bp müşteri hizmetleri, bp telefon numarası, bp iletişim, bp adres, bp irtibat tel, bp şikayetvar, bp şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu