Bilgi Arşivi

Botaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Botaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Botaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Botaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Botaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Botaş’ta çalışmak isteyenlere müjde! Botaş iş ilanları, iş başvurusu, Botaş işçi alımı haberleri makalemizde

Botaş 1974 tarihinde kurulmuş ve Varlık Fonu portföyü içinde bulunan bir kurumdur. 1994 senesinde ise; kamu ve iktisadi teşebbüs olarak yeniden yapılandırılmıştır.

En son ise; 24 Ocak 2017 tarihinde Türkiye Varlık Fonu içerisine katılmaya hak elde etmiştir. Botaş’ın kurulumu ise; Türkiye Petrolleri Anonim ortaklığı ile gerçekleştirilmiştir.

Genel merkezi Ankara olan BOTAŞ’ta hemen hemen olarak 3000’e yakın personel çalışmaktadır. Botaş’ın şu an bilinen yan kuruluşu ise; TPIC’dir.

Botaş hemen hemen olarak 20 Milyar TL gibi bir miktarda ciro yapmayı başaran bir kuruluş olduğu için; Türkiye’de bulunan en büyük kuruluşlar arasına girmeye de hak elde etmiştir.

Botaş İş İlanları

Botaş Ankara’da yaşayan aşağı yukarı herkesin çalışmak istediği kuruluşlardan biridir. Bunun nedeni ise; şartlarının ve hizmetlerinin diğer yerlere oranla daha iyi ve güvenilir olmasıdır.

Türkiye’nin en önemli kurumlarından birisi olan BOTAŞ’a başvuru yapmak istiyorsanız; kariyer.net sitesini veya internet üzerinden iş ilanı yayına giren başka sitelere bakmanız olabilecekdür.

Dilerseniz BOTAŞ’ına kendi sitesine girerek başvurularınızı yapabilirsiniz.

Botaş çalışanlarının mutluluğuna çok önem veren bir kuruluş olduğu için; her sene yaptığı ekstra zamlarla ve kullanan bireylerin zaruri olanaklarını karşılamasıyla bilinmektedir.

Aynı zamanda, bazı günlerde ve aylarda tanımlanan ikramiyelerle de adından çok fazla bahsettirmeyi başarmıştır.

Botaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Botaş’a başvuru yapmak istiyorsanız, ilk kez nerelerde çalıştığınızı referanslarınızın kimler olduğunu ve okuduğunuz okulları içeren bir cv belgesi oluşturmanız gerekmektedir. Bu belge olmadan Botaş’a iş başvurusu yapmanız ne yazık ki olabilecek olmayacaktır.

Yetkililer başvurunuzu gördükten sonra, başvurduğunuz pozisyona uygun olup olmadığınızı belirleyecek ve uygun görüldüğünüz takdirde, e-posta veya telefon numarasıyla size ileti gönderecektir.

Genelde yüz yüze görüşme yapıldıktan sonra, işe alınıp alınmayacağınız kesinleşmiş olacaktır.

Botaş İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Botaş, her sene milyonlarca başvuru alan kuruluşlardan da biridir. Bu nedenle iş ilanları açıldığı an başvurunuzu yapmanız her zaman şansınızın artmasını yarayacaktır. Botaş’ta başvuru yapabileceğiniz pozisyonlar şu biçimdedir;

  • İnsan Kaynakları
  • Mühendislik
  • Satış
  • Üretim/İmalat
  • Diğer kategorilerinden kendinize en uygun olanına başvuruda bulunabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu