Bilgi Arşivi

Borsa İstanbul İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Borsa İstanbul İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Borsa İstanbul İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Borsa İstanbul İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Borsa İstanbul İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Borsa İstanbul’da çalışmak isteyenlere müjde! Borsa İstanbul iş ilanları, iş başvurusu, Borsa İstanbul işçi alımı haberleri makalemizde.

Borsa İstanbul, 1985 senesinden beri hizmet veren bir borsa kuruluşudur. 2013 senesinde İstanbul Menkul Kıymetler Borsası olan adını, bugünkü ismi ile değiştiren Borsa İstanbul, işlem görmeye uygun her türlü varlığın işlem yapılabilmesini sağlamaktadır. 

Borsa İstanbul Güncel İş İlanları

Borsa İstanbul, köklü ve önemli bir kuruluştur. Bu kuruluşta faaliyet göstermek isteyen bireyler, güncel iş ilanlarını mutlaka takip etmelidir.

Zira iş ilanı yayını yapıldıktan sonra, gösterilen birime personel alınırsa, bir sonraki personel ihtiyacına kadar beklemeniz gerekecektir. 

Borsa İstanbul iş ilanları için iş ilanı sitelerini takip edebilmeniz olabilecekdür. Bunun bunun yanında Borsa İstanbul resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra, “İnsan Kaynakları” sekmesinin alt başlığı olan “Aktif İlanlar” seçeneğine inceleyebilirsiniz.

Aktif ilanlar, kimi zaman kapanıp açılabileceği için bu kuruluşta görev almak isteyen vatandaşların mutlaka iş ilanlarını kontrol etmesi önerilmektedir. 

Borsa İstanbul İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Borsa İstanbul adı altında görev almak isteyen bireyler, kendilerine en uygun aktif iş ilanını bulduktan sonra başvuruda bulunabilmektedir.

İş başvuruları, internet üzerinden gerçekleşmektedir. Borsa İstanbul resmi internet sitesinde “Aktif İlanlar” bölümünde bulunan pozisyonlara tıklayarak alınacak personellerde aranan nitelikleri öğrenebilir ve “Başvur” seçeneğine basarak birkaç adımda başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

Aynı işlemi kariyer.net web sitesi üzerinden de yapabilir ve CV gönderimi yaparak başvurunuzun insan kaynakları birimine gönderilmesini sağlayabilirsiniz. 

Borsa İstanbul İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Borsa İstanbul, ihtiyaca bağlı olarak adı altında çalışacak personeller aramaktadır. Borsa İstanbul personel alımlarının büyük bir bölümü sistem, güvenlik ve yazılımlar ile alakalı olmaktadır.

Aşağıda oluşturulan listeye göz atarak iş başvurusu yapabileceğiniz bazı pozisyonları öğrenebilmeniz olabilecekdür. 

  • ERP Yazılım Uzmanı 
  • BT Güvenlik Siem Uzmanı
  • Süreç Ve Planlama Uzmanı 
  • İş analizi Uzmanı 
  • Linux Sistem Uzmanı 
  • Yazılım Uzmanı 
  • Ağ Yönetimi Uzmanı 
  • Veri Tabanı Yönetimi Uzmanı 
  • Uygulama Yönetimi Uzmanı 

Yukarıda gösterilen pozisyonlar, bir süre sonra kapanabilme potansiyeline sahiptir. Güncel olarak var olan iş ilanları için ilanları takip etmeniz, kendinize en uygun iş pozisyonunu bulabilmeniz için bi hayli büyük bir önem taşımaktadır. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu