Başvurular

Bornova Belediyesi İs Başvurusu 2021

Bornova Belediyesi İs Başvurusu 2021, kamu ve özel iş başvuruları bölümümüzde Bornova Belediyesi İş Başvurusu 2021 ile ilgili detay vermek istedik.. Bornova Belediyesi İş Başvurusu 2021 ile alakalı ayrıntıları makalemizde bulacaksınız.

Bornova Belediyesi İş Başvurusu 2021


Bornova belediyesi iş başvurusu, 2021 Bornova belediyesi iş başvuru formu, Bornova belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır, Bornova belediyesi çalışma şartları ve maaşları ile ilgili ayrıntıları makalemizde bulacaksınız. İzmir’in en çalışkan belediyelerinin başında gelen Bornova belediyesi kendi bünyesine almak üzere personel ve işçi alımı yapmaktadır.

Bornova belediyesi diğer tüm belediyelerde olduğu gibi işçi alımı ilanlarını işkur üzerinden yayınlamaktadır. Bornova belediyesinin paylaşımı yaptığı ilanda belediye bünyesine bina ve belediye tesislerinde görevlendirmek üzere 20 daimi bornova belediyesi işçi alımı başvurusu yapıldığını açıklamıştır.

Bornova Belediyesi İş Başvuru Şartları

Bornova belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanında araştırılan tüm bilgileri vermiştir. İş başvurusunda bulunmak için ilk kez fotoğraflı bir CV hazırlamanız ve başvuruyu bu biçimde yapmanız gerekmektedir. Yayınlanan ilan fotoğrafı yazımızın devamına eklenmiştir. Mülakatlar başvurular incelendikten sonra uygun görülen adaylar ile yapılacaktır.

  • Tercihen minimum lise mezunu olmak.
  • Erkek adayların askerliğini yapmış olması.
  • D yahut E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.
  • Varsa meslekleri ile alakalı ustalık belgesi.
  • Görevini yapmasına engel sağlık sorunun olmaması.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu