Müşteri Hizmetleri

Bornova Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bornova Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Bornova Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Bornova Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Bornova Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bornova Belediyesi çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Bornova Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Bornova, Türkiye’nin İzmir kentinin il sınırları içinde bulunan bir ilçedir. Belediye olarak bu ilçenin kültürel, sosyal, çevre, etkinlik, organizasyon altyapı, üstyapı, resmi işlemler, halk eksikliğini belirme ve tespit edip çözümlemekle mükellef olan bir kurumdur. Çevreci yaklaşımları, kuvvetli sosyal ilişkileri ve kültür – sanat organizasyonlarıyla bi hayli taktir toplayan bir belediyecilik anlayışına sahiptir. Köklü ve engin politika tecrübeleri, Bornova beldesinde gerçekleşmiş, gerçekleşmeye devam etmektedir. Belediye, bünyesinde yüzlerce çeşitli operasyonları sürdürmektedir. Bunlar içinde halkın istekleri ve sosyal ihtiyaçlar gibi temel durumlarda bulunmaktadır.

Bornova Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

İzmir’in en nezih ilçelerinde birisi olan Bornova günün her saati hareketlidir. Bu çalışma nüfusun genç olması ve belediye organizasyonlarıyla alakalıdir. Belediye, düzenli tarihlerde etkinlikler, konserler ve festivaller gerçekleştirmektedir. Belediye, kültür – sanat ilişkilerinde bi hayli kuvvetli bir yol izlemektedir. Bünyesine bağlı bir çok çeşitli eğitim atölyeleri de bulunmaktadır. Ayrıca Bornova’da bulunan kampüs ve öğrencilerin yoğun yaşaması, ilçeyi hareketlendirmektedir. Günün her saati sosyal yaşamın aktif olduğu eşsiz bir ilçedir. Bornova Belediyesi çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Halkla ilişkilerinde kuvvetli bir bağ örneği yaratmaktadır. Belediye bünyesine bağlı çeşitli çözüm masaları aracılığıyla, halkın isteklerini ve isteklerini çözümlemektedir. Kültürel, sosyal, çevre ve kişisel destek istekleriniz iletebilirsiniz. Belediye, halkla olan kuvvetli ilişkilerinden örnek bir emsali temsil etmektedir. Duyarlı, bilinçli ve yardımsever bir anlayış senelerdır devam etmektedir.

Bornova Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Bornova Belediyesi müşteri hizmetleri numarası en kısa bir sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Bornova Belediyesi olarak en kısa bir sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Bornova Belediyesi ile alakalı poblemlerinız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Bornova Belediyesi çağrı merkezine rahatlıkla iletebilirsiniz.

Bornova Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0232 999 19 19

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Bornova Belediyesi çağrı merkezi numarasına 0232 999 19 19 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres : Kazım Dirik Mah. Fevzi Çakmak Cad. No: 38 Bornova / İZMİR

Belediye Santral Numarası : (0232) 999 29 29

Çağrı Merkezi : (0232) 999 19 19

Belediye KEP adresi : [email protected]

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Bornova Belediyesi iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren Bornova Belediyesi sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Bornova Belediyesi iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Bornova Belediyesi iletişim bilgileri, Bornova Belediyesi telefon no, Bornova Belediyesi irtibat tel, Bornova Belediyesi canlı destek, Bornova Belediyesi müşteri temsilcisi, Bornova Belediyesi şikayet hattı, Bornova Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Bornova Belediyesi çağrı merkezi numarası, Bornova Belediyesi iletişim numarası, Bornova Belediyesi çağrı merkezi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu