Müşteri Hizmetleri

Boğaziçi Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

Boğaziçi Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Boğaziçi Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Boğaziçi Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Boğaziçi Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

Yurdumuzda yükseköğretim olarak tabir edilen kurumlara üniversite denilmektedir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitiminden sonra bireyler eğer kazanırlarsa yahut isterlerse üniversite eğitimi görebilmektedir. Üniversitelerde yalnızca 4 yıllık lisans eğitimi değil; ön lisans, lisans, yüksek lisans, doktora gibi bir çok akademik olarak kendinizi geliştirebileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Yurdumuzda bulunan tüm şehirlerde en az bir adet üniversite bulunmaktadır.

Boğaziçi Üniversitesi, 1863 senesinde İstanbul’da kurulmuş olan bir üniversitedir. İstanbul ilimizin Fatih beldesinde ana yerleşkisi bulunan üniversite bir çok bölümde öğrencilerine eğitim vermektedir. Bu fakülteleri ve bölümleri sıralayacak olursak şöyledir;

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü; Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık dalında dersler görülen Eğitim Bilimleri Bölümü; Fen Bilgisi Öğretmenliği, İlköğretim Matematik Öğretmenliği ve Okul Öncesi Öğretmenliği dallarında dersler verilen İlköğretim Bölümü; Fizik Öğretmenliği, Kimya Öğretmenliği ve Ortaöğretim Matematik Öğretmenliği, Yabancı Diller Eğitimi Bölümü, Batı Dilleri ve Edebiyatları, Çeviribilim, Dilbilim, Felsefe, Fizik, Kimya, Matematik, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Psikoloji, Sosyoloji, Tarih ile Türk Dili ve Edebiyatı, Ekonomi, İşletme, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Kimya Mühendisliği ile Makine Mühendisliği.

Boğaziçi Üniversitesi’nin 0212’li çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve 4 farklı öğrenci işleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Boğaziçi Üniversitesi ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabilir; tüm öğrencilik işlemleriniz ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

Boğaziçi Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 359 54 00

Boğaziçi Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası
0212 359 54 00 (4543 Dahili)

Arama Kelimeleri: boğaziçi üniversitesi iletişim bilgileri, boğaziçi üniversitesi telefon no, boğaziçi üniversitesi irtibat tel, boğaziçi üniversitesi canlı destek, boğaziçi üniversitesi müşteri temsilcisi, boğaziçi üniversitesi şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu