Gündem

BMW ENGELLI ARAÇ FIYATLARI GÜNCEL

BMW ENGELLI ARAÇ FIYATLARI GÜNCEL, araba bilgisi bölümünde BMW ENGELLI ARAÇ FIYATLARI ile ilgili bilgi aktaracağız. BMW ENGELLI ARAÇ FIYATLARI ile merak edilen tüm ayrıntılar yazımızda..

BMW ENGELLI ARAÇ FIYATLARI

Birçok aktif üyenin en fazla sorduğu sorulardan birisi olan ÖTV’siz BMW fiyat aralıkları, özellikle engelli araç almak isteyenler aracılığıyla en fazla sorulan sorular içinde bulunmaktadır. Öncelikle belirtmek gerekir ki, ÖTV muafiyetinden yararlanarak engelli araç indirimiyle satın alabileceğiniz araçların liste satış fiyatı maksimum 330.800 TL olmak zorundadır.
330.800 TL üzerinde bir liste satış fiyatına sahip modellerin engelli araç indirimi kapsamı içinde satışı bulunmamaktadır. Yönetmelikte herhangi bir değişiklik olmadığı sürece BMW modellerinden birine engelli araç indiriminden yararlanarak sahip olma olanağınız bulunmamaktadır.
BMW, 2021 senesinde engelli araç satışı içinde yer almamaktadır. En düşük BMW modellerinin fiyatı 490.000 TL olduğu için yürürlükte olan kanun çerçevesinde BMW modellerinden birine ÖTV’siz bir biçimde sahip olma olanağınız bulunmamaktadır. Kısa olaraksı tüm BMW modelleri 330.800 TL yasal sınırın üzerinde bir liste satış fiyatına sahip olduğu için 2021 senesinde engelli araç satışı kapsamı içinde herhangi bir BMW modelini satın alamazsınız.
Bu bağlamda BMW modelleri dışında özellikle liste fiyatı 330.800 TL altında satışa sunulan Dacia, Fiat, Ford, Renault, Opel, Kia, Skoda, Volkswagen ve Seat gibi markaların binek araçlarını tercih edebilirsiniz.

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu