Bilgi Arşivi

BMC Otomotiv İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

BMC Otomotiv İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde BMC Otomotiv İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. BMC Otomotiv İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

BMC Otomotiv İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

BMC Otomotiv’de çalışmak isteyen adaylara müjde. BMC Otomotiv bünyesine dahil olup BMC Otomotiv  iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. BMC Otomotiv işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda BMC Otomotiv açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1964 senesinde İzmir’de kurulan BMC Otomotiv, Türkiye’nin en büyük ticari ve askeri araç üreticilerinden biri konumundadır. İlk senelerde ticari araçlar üreten BMC Otomotiv, 1966 yılına gelindiğinde kamyon, kamyonet, traktör ve motor üretimine başladı.

Kurulduğu senelerde %74 olan yerli sermaye oranını kısa bir sürede %100’e çıkararak 1989 senesinde Türkiye’nin tamamen yerli sermayeli tek ticari araç üreticisi konumuna yükseldi.

Ülkemizin il dizel motor üretimini de 1976 senesinde gerçekleştiren BMC Otomotiv, bu tarihten sonra bir çok marka ile anlaşmaya vararak ürün yelpazesini genişletti.

Güncel olarak Teknofest İstanbul’un hissedarlarından birisi olan BMC Otomotiv bunun yanı sıra TOGG projesine katılan 5 şirketten biri konumundadır.

BMC Otomotiv İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuBMC Otomotiv İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

BMC Otomotiv İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizin ticari araç sektörünün önder markalarından birisi olan BMC Otomotiv, her geçen gün arttırdığı proje sayısı ve üretim kapasitesi gibi kalemler dolayısı ile sürekli olarak olarak işçi alımına sürdürmektedir.

Personel alımı için kariyer portalları ve kendi web adresini kullanan BMC Otomotiv’e kariyer.net, LinkedIn ve BMC Otomotiv resmi internet sitesinden basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net adresi Türkiye’nin en büyük kariyer portallarından biri olup her gün binlerce insan bu internet sitesi üzerinden iş sahibi olmaktadır. Siz de kariyer.net adresin üzerinden BMC Otomotiv’e basit bir şekilde iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İş başvurusunda bulunmak için yapılması gereken iki basit adım bulunmakta. İlk olarak öncedenden Kariyer.net kullanıcı hesabıniz yer almıyorsa, sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak açılan sayfadan saniyeler içinde üyelik işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Siteye üye olduktan sonra, güncel olarak hazırladığınız bir özgeçmişi hesabınıza yüklemelisiniz. Özgeçmişi hesabınıza ekledikten sonra BMC Otomotiv’in tüm iş ilanlarına basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Diğer bir alternatif olarak BMC Otomotiv’in resmi web adresi içinde bulunan İnsan Kaynakları sayfasına giderek, sayfada bulunan CV Yolla seçeneği ile özgeçmişinizi şirkete basit bir şekilde gönderebilir ve genel iş başvurusu uygulayabilirsiniz.

Ülkemizde son senelerde bi hayli popüler hale gelen LinkedIn platformu aracılığı ile de BMC Otomotiv’ basit bir şekilde iş başvurusunda bulunabilirsiniz. LinkedIn platformuna üye olduktan sonra arama kutusuna BMC Otomotiv yazarak şirketin profiline varabilirsiniz.

Kariyer.net adresine giderek vakit kaybı yaşamak istemiyorsanız aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırladığımız linkleri kullanabilirsiniz.

BMC Otomotiv İş İlanları

BMC Otomotiv ilanlarını ve başvurabileceğiniz platformları takip etmek ve başvuru ile  bilgi almak için aralıklı olarak sitemizi aralıklı olarak ziyaret etmeyi unutmayın.

NoPozisyonlarLokasyon
1Sözleşme UzmanıAnkara
2Sözleşme Grup LideriAnkara
3Kalite Grup Lideri (Montaj)Sakarya
4Proje MühendisiSakarya
5Proje MühendisiAnkara
6Yurtdışı Tedarik Sözleşmeleri UzmanıAnkara
7Malzeme Planlama ve Kontrol Uzmanıİzmir
8Sistem Mimarıİzmir
9Satın Alma Uzmanıİzmir
10Siber Güvenlik Uzmanıİzmir

BMC Otomotiv iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu