Müşteri Hizmetleri

BKM Express Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BKM Express Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde BKM Express Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. BKM Express Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

BKM Express Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BKM Express çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde BKM Express müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden BKM Express şikayet hattına ulaşabilirsiniz. BKM Express müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

BKM Express, BKM yani Bankalar Arası Kart Merkezi aracılığıyla 2012 senesinde kurulmuştur. Çoğu kişi internet üzerinden alışveriş yaparken kredi kartı yahut banka kartı detaylarını girmeye çekinmektedir. BKM Express aracılığıyla adınıza kayıtlı tüm banka kartlarını ve kredi kartlarını BKM Express uygulamasına tanımlayabilir, para vereceğinız yere kart detaylarınızi girmeden tanımladığınız ödeme yollarıyla saniyeler içinde ödeme uygulayabilirsiniz.

BKM Express ücretsiz bir hizmettir. Hızlı ve güvenli olması yönünden bir çok birinin gözde ödeme yöntemi olmayı başarmıştır. Her gün birbirinden özel fırsat ve teklifleriyle üyelerine en uygun alışveriş yapmalarını sağlar.

BKM Express Çağrı Merkezi Numarası

Günümüzde birden fazla işimizi ve ihtiyacımızı internet üzerinden kurulmuş sistemler çerçevesinde halledebiliyoruz. Online ödemelerle alakalı de e-ticaret siteleri ve alışveriş siteleri ile bankalar arası ödeme kolaylığı sağlama noktasında en fazla tercih edilen uygulamanın BKM Express olduğu bilinmektedir. Sistemi tercih ederek yaptığınız tüm ödemeler karşılığında Paraf para kazanır ve bir çok kampanyada yararlanmaya hak kazanırsınız. Ayrıca pratik bir kullanım işleyişi olmasının bunun yanında, uygulamamızın kullanımında güvenliğe son derece önem veren sıkı politikalar uyguluyoruz. Bu da bizim farkımızı ortaya koymaktadır. İşimizde vaat ettiğimiz güvence, tabi ki sizlerin tatminiyeti veya şikayetlerini de dikkatle baz almamızı sağlıyor ve gerektiriyor. Bu nedenle düşüncenizde yer etmiş tüm soru ve poblemlerinızı gidermek adına çağrı merkezlerimizdeki ekibimizle sizlerin yanındayız. BKM Express çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

BKM Express Müşteri Hizmetleri Numarası

Online harcamalarınızda hiçbir komisyon ve kesinti uygulanmaksızın bi hayli kolay bir biçimde ödemeleriniz sağlayabilirsiniz. Gerek yüzyüze gerekse internet üzerinden yapılan ödemelerde güvenliğiniz ve detaylarınızin muhafazası büyük özveriyle sağlanır. Herhangi bir mağaza veya sitede, yaptığınız bir alışveriş neticesinde BKM Express kaynaklı bir yanlışlık veya aksaklık yaşadıysanız bize varabilirsiniz. Üyelik yahut ardındanki kullanım sürecinde merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz her ne varsa 0850 20 10 256 numaralı hattı aradığınız zaman müşteri hizmetleri temsilcimizle mevcut problemi paylaşabilirsiniz. Temsilcimiz sorunu çözme odaklı yaklaşımlarda bulunacaktır. Görüşmeniz kayıt altında yapılacaktır. Lakin kişisel verilerinizin tamamı bünyemizde mahfuz kalacaktır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi BKM Expressmüşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

BKM Express Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Para talep etme ve para gönderme gibi transferlerde saniyeler içinde işleminizi halletme kolaylığı ile güvenli ödeme özelliği aracılığıyla herkes için revaçta olan sistemimizde, tabi ki bir sorun teşkil olduğunda çözüme odaklı yaklaşmaktayız. 0850 20 10 256 numaralı müşteri hizmetleri numaramızdan bize her an ulaşıp yaşadığınız sıkıntıyı anlatabilirsiniz. Kart sahibiyseniz “1” , iş yeri sahibiyseniz “2” ve diğer işlemleriniz içinse direkt bağlanmak adına “3”’ü tuşlamanız yeterli gelmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için BKM Express müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

BKM Express Şikayet Hattı

BKM Express şikayet hattı kıymetli kullanıcılarımızın yaşadığı tüm tatsız tecrübeleri çözmek adına hizmet vermektedir. Çağrı merkezimiz dışında başka bir mecraya başvurmayı dilemeniz durumunda [email protected] adresimizden bize ulaşıp; istek, soru ve önerilerinizi doldurduğunuz form ile birimlerimize iletebilirsiniz. Talebiniz karşılığında en kısa bir sürede çözüm için size ulaşılacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan BKM Express müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri BKM Expressşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM

Bankalararası Kart Merkezi
Adres: Nispetiye Cad. Akmerkez E3 Blok Kat: 5 Etiler 34337 İstanbul

BKM Express Destek Merkezi numaraları:
0212 4010 256 (BKM)

0850 2010 256 (BKM)

BKM Express Destek E-Posta Adresi: [email protected]
BKM Express Kayıtlı E-Posta Adresi: [email protected]

BKM Express’in 0850’li bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla ödemeleriniz esnasında yaşadığınız problemleri, kullanıcı hesabıniz ile ilgili yaşanılan tüm problemleri ve kampanyalar ile ilgili detaylı bilgiye basit bir şekilde varabilirsiniz.

BKM Express Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 2010 256

Arama Kelimeleri: bkm express iletişim bilgileri, bkm express telefon no, bkm express irtibat tel, bkm express canlı destek, bkm express müşteri temsilcisi, bkm express şikayet hattı, bkm express müşteri hizmetleri numarası, bkm express çağrı merkezi numarası, bkm express iletişim numarası, bkm express çağrı merkezi, bkm express müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu