Başvurular

Bizim Toptan Market Çalışma ve Mesai Saatleri

Bizim Toptan Market Çalışma ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Bizim Toptan Market Çalışma ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Bizim Toptan Market Çalışma ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Bizim Toptan Market Çalışma ve Mesai Saatleri

Bizim Toptan Market Açılış, Kapanış Saatleri?

Bizim Toptan Market, 2001 senesinde kurulmuş olan, Yıldız Holding bünyesinde faaliyet gösteren bir perakende satış mağazaları zinciridir. Bizim Toptan Market kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdüren ve 2018 yılı itibariyle çok sayıda ilimizde 260’ı aşkın mağaza sayısına ulaşmış, ülkemizin en büyük perakende mağazalarından biridir.  Peki Bizim Toptan Mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Bizim Market çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler haberimiz devamında bulunmaktadır.

Bizim Toptan Market Çalışma Saatleri 2021

Bizim Toptan Market  sabah saat 09:00’da açılır ve akşam saat 21:00‘e kadar hizmet verir. Mağazalar Pazar günlerinde ise saat 10:00‘da açılır ve 19:00‘da kapanır. Bizim Toptan Market çalışma saatleri ile ilgili sık sorulan sorular ise yazımız devamında bulunmaktadır.

Bizim Toptan Market Saat Kaçta Açılıyor : Bizim Market sabah saat 09:00’da hizmet vermeye başlamaktadır.

Bizim Toptan Market Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Bizim Market yazın akşam saat 21:00’e kadar hizmet vermektedir. Lakin Pazar günleri daha erken yani saat 19:00’da kapanır.

Bizim Toptan Market Hafta Sonu Açık Mı :Bizim Market hafta içi olduğu gibi Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da standart çalışma saatleri içinde hizmet vermektedir.

Bizim Toptan Market Bayramda Açık Mı : Bizim Toptan Market mağazaları Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın ilk 2 günü öğle saatlerinden sonra hizmet vermeye başlamaktadır. Diğer günlerinde ise standart çalışma saatleri çerçevesinde hizmet verir. Arefe gününde ve bunun bunun yanında 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz ve 1 Ocak gibi resmi tatil günlerinde ise Bizim Market açıktır.

Bu makalemizde Bizim Toptan Market çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu