Müşteri Hizmetleri

Bizim İnternet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bizim İnternet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Bizim İnternet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Bizim İnternet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Bizim İnternet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bizim İnternet çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Bizim İnternet müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Bizim İnternet şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Bizim İnternet müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Bizim İnternet Çağrı Merkezi Numarası

2011 senesinin ocak ayında kurulan şirket Mart 2011 itibari ile Türkiye Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu aracılığıyla verilen ulaşım sağlayıcı lisansı ile faaliyetlerine başlamıştır. Bizim İnternet, şu anda yalnızca Kocaeli ilinin Körfez, Derince ve İzmit ilçelerinde faaliyet göstermekte ve her geçen gün alt yapısını daha da güçlendirmeye devam etmektedir. Müşterilerine bunun yanı sıra çağrı merkezi ve teknik destek hizmeti de vermektedir. İnternet kurulumu ve teknik arızaların giderilmesi için çalışan teknik ekip 09.30 – 17.30 saatleri içinde hizmet vermektedir. Çağrı merkezi 09.00 ile 19.30 saatler içinde hizmet vermektedir. Çağrı merkezine 0850 455 30 05 numaralı telefonu arayarak yahut info@biziminternet.com.tr adresine e posta göndererek varabilirsiniz.

Bizim İnternet çağrı merkezi numarası 0850 455 3005 nolu telefondan varabilirsiniz.

Bizim İnternet Müşteri Hizmetleri Numarası

Herhangi bir arıza bildirildiğinde arıza kaydı oluşturulur ve sisteme kaydedilir. Sisteme kaydedilmiş olan arızalara en geç 48 saat içinde dönüş yapılır ve çözüme kavuşturulur. Şirket ile alakalı abonelik, başvuru, ücretler, anlaşma vb. hakkında bilgi arayan bilgi almak internet kurulumu hizmeti talep etmek, arıza kaydı bırakmak için 0850 455 30 05 numaralı çağrı merkezi hattını arayarak müşteri temsilcileri ile görüşme sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda info@biziminternet.com.tr e-posta adresi üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bizim İnternetmüşteri hizmetleri numarası 0850 455 3005 nolu telefondan varabilirsiniz.

Bizim İnternet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Her bütçeye uygun aylık, 3 aylık ve yıllık tarifeleri ile üyelerine ihtiyaçları ışığında seçecekleri paketler sağlamaktadır. Şirkete yahut tarifelere ilişkin bilgi almak yahut destek talep etmek için yukarıda gösterilen çağrı merkezi numarasını arayabilir müşteri temsilcilerine goğrudan bağlanabilirsiniz. Çağrı merkezi numarasını aramak dışında yukarıda gösterilen e-posta adresi üzerinden de müşteri temsilcileri ile direkt iletişim kurabilirsiniz.

Bizim İnternet müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 455 3005 nolu telefondan varabilirsiniz.

Bizim İnternet Şikayet Hattı

Müşteri gereksinimlerini ve tatminiyetini esas alarak hizmet vermeyi amacı olan firma yakın zamanda kuvvetli alt yapısı ile daha fazla bölgeye internet sağlayıcısı hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Abonelikleri boyunca üyelerinin her türlü şikayet ve görüşlerini dikkate alan şirkete şikayet, görüş ve önerilerinizi çağrı merkezi hattı yahut e-posta adresi üzerinden bildirebilirsiniz. Şikâyet bildirmeniz durumunda en kısa bir sürede müşteri temsilcileri aracılığıyla sizlere dönüş sağlanacaktır.

Bizim İnternet şikayet hattı 0850 455 3005 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Bizim İnternet müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Bizim İnternet şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Bizim İnternet Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 455 3005

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Bizim İnternet çağrı merkezi numarasına 0850 455 3005 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Şirket Adı : Bizim İnternet Bilişim Teknolojileri San.Tic.Ltd.Şti

Adres Bilgisi : Güney Mah. Adnan Kahveci Cd. No:10/B Körfez / Kocaeli

Tel No : 0800 291 0065

E Mail Adresi : info@biziminternet.com.tr

Çağrı Merkezi İletişim Numarası : 0850 455 3005

Arama Kelimeleri: Bizim İnternet iletişim bilgileri, Bizim İnternet telefon no, Bizim İnternet irtibat tel, Bizim İnternet canlı destek, Bizim İnternet müşteri temsilcisi, Bizim İnternet şikayet hattı, Bizim İnternet müşteri hizmetleri numarası, Bizim İnternet çağrı merkezi numarası, Bizim İnternet iletişim numarası, Bizim İnternet çağrı merkezi, Bizim İnternet müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu