Müşteri Hizmetleri

Bizim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bizim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Bizim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Bizim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Bizim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bizim çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Bizim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Bizim şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Bizim müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Bizim, 2001 senesinde kurulup 2002 senesinde faaliyetlerine başlayan toptan satış mağazalar zinciridir. Ülkemizin 64 ilinde bulunan 152 mağazası ile yurdumuzdaki en büyük toptan satış marketler zinciri Bizim’dir. Türkiye’nin en büyük 49.şirketidir. Bizim’in online olarak alışveriş yapabileceğiniz bir adresi de bulunmaktadır.

Bizim; gıda, alkolsüz içecek, tütün mamulleri, temizlik, kişisel bakım, kağıt ürünleri  gibi bir çok ürün kategorisinde bulunan yüzlerce ürün seçeneği ile toptan olarak üyelerine hizmet vermektir. Bizim’in genel satış politikası; müşteri tatminiyeti ve ekonomik biçimde ürünlerin kullanıcılara ulaştırılmasıdır.

Bizim Çağrı Merkezi Numarası

Gıda alışverişlerinde indirimli ve kampanyalı ürünleri herkes tercih etmektedir. Özellikle toptan alışverişlerinizde bu konu daha da mühimdir. Çünkü alacağınız ürünlerin tutarı bi hayli yüksek olacaktır. İndirimler aracılığıyla de karlı alışverişler yapabilir ekonominize katkı sağlayabilirsiniz. Bizim Toptan Market aracılığıyla her türlü gıda malzemesini alabilmeniz olabilecekdür. Ayrıca temizlik malzemeleri, kişisel bakım ürünleri ve bebeklerinizle alakalı ihtiyaç duydunuz her türlü gıda ve ürünü mağazamızda bulacaksınızdır. Avantajlı fiyatlar, güvenli alışveriş, 250 liranın üzerindeki alışverişlerde ücretsiz kargo ve tatmin kalmadığınız ürünlerde 14 gün içinde değişim yapmak internet sitesinden alışveriş yapanlar için de bi hayli caziptir.

Mağazalarımıza giderek alışveriş yapabileceğiniz gibi; bizimtoptan.com.tr internet adresimizi ziyaret ederek de rahatlıkla alışverişlerinizi uygulayabilirsiniz. Vereceğiniz siparişleriniz 24 saat içinde kargoya verilmektedir. Günün fırsatlarından yararlanmak, kredi kartı ile güvenli alışverişler yapmak için sizleri sitemize bekliyoruz. Kişilerin her türlü poblemlerinda ve sıkıntılarında aramak için çağrı merkezleri de siz değerli okurlarımız için oluşturulmuştur.

Bizim Müşteri Hizmetleri Numarası

Tıkla gel al hizmeti ile bireylere anında alışveriş yapabilme fırsatını sunan Bizim Toptan Market ile internet üzerinden seçmiş olduğunuz ürünleri teslim saatinde gelip alabilme kolaylığınız da mevcuttur. Bakkallara, marketlere, kurumlara, fabrikalara toptan gıda ve temizlik malzemesi satılmasını sağlayan mağaza, binlerce farklı ürünü ile herkese hitap etmektedir. Mağazanın sunmuş olduğu müşteri hizmetleri de bireylerin her türlü istek, dilek ve isteklerinde yanındadır. 0 850 969 62 96 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. E ticaret hizmetleri ile alakalı bilgi almak, mağazaların adreslerini öğrenmek veya istek ve istekleriniz için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Bizim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Her zaman uygun fiyat, yaygın ulaşım ağı, her markadan ürünlerin bulunduğu Bizim müşteri hizmetlerine direk bağlantı kurmanız bi hayli basittir. Yukarıdaki numarayı aradığınızda ‘0’ tuşlarsanız direk bağlantı kurabilmeniz olabilecek olmaktadır. Ayrıca [email protected] mail adresimiz ile de bizlere ulaşabileceksiniz.

Bizim Şikayet Hattı

Ürünlerle alakalı, şubelerimizden kaynaklanan poblemlerinız, siparişlerinizin eksik veya yanlış gönderilmesi gibi olumsuz etkenler için Bizim şikayet hattı oluşturulmuştur. Müşteri hizmetlerimize şikayetçi olduğunuz her konu ile ilgili bildiri uygulayabilirsiniz. Bütün şikayetler tarafımızca değerlendirilecek ve giderilecektir.

Bizim’in 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Bizim’in sitesinden verdiğiniz siparişler ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşabilir, size en yakın Bizim mağazasını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

Bizim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 577 75 52

Arama Kelimeleri: bizim iletişim bilgileri, bizim telefon no, bizim irtibat tel, bizim canlı destek, bizim müşteri temsilcisi, bizim şikayet hattı, bizim müşteri hizmetleri numarası, bizim çağrı merkezi numarası, bizim iletişim numarası, bizim çağrı merkezi, bizim müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu