Müşteri Hizmetleri

BiTaksi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BiTaksi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde BiTaksi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. BiTaksi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

BiTaksi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BiTaksi çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde BiTaksi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden BiTaksi şikayet hattına ulaşabilirsiniz. BiTaksi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

BiTaksi, Android ve iPhone kullanıcıları için hazırlanmış taksi uygulamasıdır. Tek bir hareketle bulunduğunuz konuma taksi çağırabilir, ödemenizi nakit olarak verebilir ve uygulama üzerinde tanımladığınız banka ve kredi kartı aracılığıyla ve BKM Express aracılığıyla yolcuğunuz bitince araçtan inmeden önce tek bir hareketle yapabilirsiniz.

BiTaksi, bir çok kampanya ve fırsatlarla kullanıcıların gözde ulaşım uygulaması olmuştur. Resmi taksi tarifeler, çerçevesinde taksi fiyatınız ile ilgili kuşkuya kapılmaz bunun bunun yanında isteğe göre uygulama üzerinden taksi sürücüsüne bahşiş verebilirsiniz. Taksinizi çağırdıktan sonra uygulama üzerinden gelen taksinin plakasını ve sürücü ismini görebilir, haritada detaylı olarak nerede bulunduğunu gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca yolculuğunuzu tamamladıktan sonra yolculuğunuz ile ilgili yorum yapabilir, yolculuğunuzu puanlayabilirsiniz.

BiTaksi Çağrı Merkezi Numarası

BiTaksi sürücüler ve müşterileri bir araya getiren teknoloji platformu olup cebinizdeki taksidir. Taksi arayan yolcularla, yolcu arayan taksileri bir araya getirerek bir mobil cihaz uygulaması gerçekleştirmekteyiz.Özellikle  büyükşehirlerde yaşanan ulaşım sıkıntılarını artık tek tuşla çözmekteyiz. Bulunduğunuz yere gelen taksinin kimin kullandığını, puanını, plakasını görmektesiniz ve hangi yol üzerinde olduğunu haritadan gözlemleyebilirsiniz. Sizler için tasarlanan bu uygulama aracılığıyla ulaşımınız artık çok rahat. Güvenilir adresin yeri olan BiTaksiyle sizlere hizmet sunmaktayız. Sıkıntı duyduğunuz her hususta poblemlerinız çözmek için her zaman yanınızdayız. Çağrı merkezi müşteri temsilcimizi arayarak sorularınızı temsilcilerimize ulaştırın yanıtlarınıza ulaşın.Kişilerin tatminiyeti ve güvenliği bizim için önceliklidir bunu her zaman kendimize hedef biliriz. BiTaksi çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

BiTaksi Müşteri Hizmetleri Numarası

Yolcular ve taksiler içinde köprü kurarak sizlere hizmet sağlamaktayız. BiTaksi uygulamasını kullanmak kolay bir şekilde. Uygulamayı hangi mobil cihaz kullanıyorsanız oraya indirerek kurabilir ve kayıt olabilirsiniz bunun neticesinde gitmek istediğiniz yere ulaşmak için BiTaksi çağırmanız yeterli. Üstelik engeli olan kardeşlerimiz için de büyük kolaylık ulaşmak istedikleri adrese rahatlıkla uygulama aracılığıyla gidebilirler. Haritamız aracılığıyla bulunduğunuz yerden gitmek istediğiniz konumu seçerek tahmini fiyat çıkmaktadır. Ödeme şeklini ister nakit ister kredi kartı yoluyla uygulayabilirsiniz sizin hayatınızdaki ulaşımı kolaylaştırmak bizim işimiz. Bunların dışında yaşadığınız bir sorununuz varsa kullanıcılarımızın her zaman arkasındayız bizi aramanız yeterli. 0850 333 47 00 telefon numaramızı arayarak müşteri temsilcilerimizle görüşme sağlayabilirsiniz. Yaptığınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt altına alınacaktır.Sorunlarınız kısa zaman zarfında çözülecektir. Öneri, istek ve şikayetlerinizi BiTaksi müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

BiTaksi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sürücüler ve yolcular bineceği taksideki  kişiyi tanıyarak ve taksiciler aldığı yolcuğu bilerek BiTaksi uygulamasıyla yollarına devam etmekte. Artık taksiye bindiğinizde güvenlik sıkıntınız kalmayacak uygulama üzerinden gittiğiniz yolun bağlantısını istediğiniz kişiyle paylaşabilirsiniz. Online ödeme sistemimizle kullanıcılarımıza sağladığımız rahatlıkla bunun yanı sıra puanlama sistemimizle tercih edilmekteyiz. Bazı zamanlarda yaşanan yoğunluk dışında yukarıda dile getirdiğimiz telefon numiçinden bize direk bağlanabilirsiniz. BiTaksi olarak yolcularımızın her zaman yanındayız.Yolcularımızın tüm sıkıntılarını ve poblemlerinı çözmek bizim işimiz. Hedefimiz her kullanıcımızın tatmin kalması olduğundan güvenli yolculuk sistemini kurmuş bulunmaktayız. Bizi arayın çağrı merkezi müşteri temsilcilerimiz sizlere merak ettiğiniz her konu ile ilgili bilgi versin.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için BiTaksi müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

BiTaksi Şikayet Hattı

BiTaksi müşteri hizmetleri numarası ile 0850 333 47 00 arayarak tüm şikayet ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Kullanıcılarımızın her zaman yanında olup tüm sıkıntıları ve şikayetleri dikkate alınıp hemen çözüme ulaştırılacaktır. bilgi@bitaksi.com adresinden de bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksiden indikten sonra karşınıza çıkan puanlama tablosuna görüşlerinizi bildirerek puan verebilirsiniz.Uygulamamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan BiTaksi müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri BiTaksişikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Adres: Ebulula Mardin Cd. No:23, Levent Mahallesi, 34330 Beşiktaş
E Mail: bilgi@bitaksi.com
Çağrı Merkezi: 0850 333 47 00

BiTaksi’nin 0850’li çağrı merkezi numarası bulunmaktadır, bu çağrı merkezine 7/24 varabilirsiniz. Çağrı merkezi aracılığıyla üyelik ile ilgili sorularınızı, yolculuk esnasında yaşadığınız olumsuz bir olayı, ödeme esnasında karşı karşıya geldiğınız hatayı sorabilir, sorununuza yanıt bulacaksınızdır. Ayrıca aşağıda bağlantıda dile getirdiğimiz iletişim formu aracılığıyla soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi BiTaksi’ye bildirebilirsiniz.

BiTaksi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 333 47 00

BiTaksi İletişim Formu

Arama Kelimeleri: bitaksi iletişim bilgileri, bitaksi telefon no, bitaksi irtibat tel, bitaksi canlı destek, bitaksi müşteri temsilcisi, bitaksi şikayet hattı, bitaksi müşteri hizmetleri numarası, bitaksi çağrı merkezi numarası, bitaksi iletişim numarası, bitaksi çağrı merkezi, bitaksi müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu