Müşteri Hizmetleri

Bisu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bisu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Bisu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Bisu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Bisu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bisu çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Bisu müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Bisu şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Bisu müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Bisu Çağrı Merkezi Numarası

iPhone yahut Android işletim sistemli cep telefonlarında, tek tuşla su siparişi vermeye yarayan bir uygulamadır. Cep telefonuna uygulamanın indirilip abone olunmasından sonra, ‘sipariş’ butonuna basarak rahatlıkla sipariş verme olanağı sunan uygulama, tamamen ücretsizdir; uygulama, üyelik bedeli veya su siparişi hizmetinden hiçbir komisyon almaz. Abonelik için, uygulamayı indirip telefon numarasını girmek yeterli gelmektedir. Bisu çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Bisu Müşteri Hizmetleri Numarası

Çok sayıda markanın ürünlerini satmaktadır. Bu markaların pH değerleri ve suyun kaynağı hususundaki bilgiler, uygulama içinde bulunmaktadır. Kullanıcılar, marka ile ilgili gerekli bilgileri alabilir, markaları kategorilere göre sınıflandırabilir ve kendilerine en uygun markayı seçerek, cam, damacana veya pet su siparişini tek tuşla verebilirler. Aboneler, şirketin çok fazla yaptığı özel kampanyalardan da faydalanabilirler. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Bisu müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Bisu Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Uygulama kullanıcısına sayısız avantaj sağlamaktadır. Hızlı ve kolay sipariş olanağının bunun yanında, kullanıcılar, gönderim zamanını kendileri belirler; böylece, su için saatlerce bekleme sorunu yaşamazlar.

Ödeme şekli, yine kullanıcı aracılığıyla seçilmektedir. Firma aboneleri, kapıda ödeme dışında, kredi karti, BKM Express ve Hopi Paracık’larla da ödeme yapabilirler. Anlaşmalı markalarda mobil ödeme de olabilecekdür.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Bisu müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Bisu Şikayet Hattı

Şimdilik yalnızca İstanbul, Mersin, Sakarya Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli,Burdur, Çanakkale, Adana, Kütahya, Tekirdağ, Antalya, Aydın, Bartın, Balıkesir, Bolu, Denizli, Düzce, Afyonkarahisar, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Isparta, Karabük, Kastamonu, Muğla, Kayseri Şanlıurfa,, Kırklareli, Konya, Manisa, , Samsun ve Zonguldak ’ta hizmet vermekte; hizmet ağını başka illere genişletmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Bisu müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Bisuşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Bisu Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 202 6238

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Bisu çağrı merkezi numarasına 0850 202 6238 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres : Koşuyolu Mh. Mahmut Yesari Cad. No:8 34718 Kadıköy/İstanbul

Çağrı Merkezi Numarası : 0 850 202 6238

E Posta : [email protected]

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Bisu iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren Bisu sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Bisu iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Bisu iletişim bilgileri, Bisu telefon no, Bisu irtibat tel, Bisu canlı destek, Bisu müşteri temsilcisi, Bisu şikayet hattı, Bisu müşteri hizmetleri numarası, Bisu çağrı merkezi numarası, Bisu iletişim numarası, Bisu çağrı merkezi, Bisu müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu