Müşteri Hizmetleri

Birxy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Birxy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Birxy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Birxy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Birxy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Birxy çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Birxy müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Birxy şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Birxy müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Birxy Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Birxy, birbirinden farklı ürünlerin düşük fiyatlı olarak satıldığı online alışveriş platformudur. Online alışverişe olan talep ve yoğunluğun çoğalmasıylabirlikte insanlar daha uygun olan online alışveriş sitelerine yönelmeye başlamışlardır. Birbirinden farklı ürünlerin düşük fiyatlı olarak satıldığı bu sitede aradığınız bir çok ürünü indirimli fiyatlı olarak bulacaksınızdır. Sevdiğine armağan  almak isteyenlerin adresi olan bu firma ile sevdiklerinizi sevindirmeniz olabilecek. Sipariş vermeniz için yapmanız gereken tek şey, siteye kayıt olmak ve sipariş girmek. Bu sitede online olarak sipariş girebildiğiniz gibi çağrı merkezi telefon numarasını arayarak da sipariş oluşturabilirsiniz. Çağrı merkezi iletişim numarası ile dilediğiniz her an rahatlıkla alışveriş uygulayabilirsiniz.

Birxy çağrı merkezi numarası0532 595 01 11 nolu telefondan varabilirsiniz.

Birxy Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmanın müşteri hizmetleri iletişim numarasını arayarak bütün işlemlerinizi yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri, her konu ile ilgili üyelerine yardımcı olmaktadır. Sipariş takibi, sipariş iptali ve değişim yahut iade gibi işlemlerde müşteri hizmetlerini arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarası ile daha kapsamlı kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz. Sürekli aktif bir biçimde hizmet sunan müşteri hizmetleri aracılığıyla her sorununuza çözüm üretebilirsiniz. Bu şirketin müşteri hizmetleri iletişim numarası olan 05325950111 ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Birxy müşteri hizmetleri numarası 0532 595 01 11 nolu telefondan varabilirsiniz.

Birxy Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak bu firmayla bi hayli kolay bir hal almaktadır. Müşteri hizmetlerine direkt bağlanma seçeneğini seçenler işlemlerini daha kolay ve kesintisiz bir biçimde tamamlarlar. Aldığınız ürünler ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için yahut acil bir biçimde sipariş iade veya değişim işlemlerinizde müşteri hizmetlerini arayarak direkt bağlanma seçeneğini seçebilirsiniz. Böylelikle aldığınız hizmetten daha fazla tatmin kalırsınız. Her kesimden bireyin tercih ettiği bu sitede online alışveriş yapmak için ürünleri sepete ilave edip kredi kartı ve farklı ödeme metotlarıyle rahatlıkla alışveriş uygulayabilirsiniz.

Birxy müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0532 595 01 11 nolu telefondan varabilirsiniz.

Birxy Şikayet Hattı

Şikayet hattı, olumsuz olan ve beğenilmeyen durumlarla yüz yüze kalındığında iletilmek istenen poblemlerin iletildiği bir numaradır. Müşteri hizmetleri şikayet hattı da aynı müşteri hizmetleri numarası gibi 7 24 aranabilmektedir. Hızlı ve etkili bir biçimde hizmet sunan müşteri hizmetleri şikayet hattını dilediğiniz her an arayabilirsiniz.

Birxy şikayet hattı 0532 595 01 11 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Birxy müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Birxy şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Birxy Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0532 595 01 11

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Birxy çağrı merkezi numarasına 0532 595 01 11 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Telefon No : 05325950111
E-mail Bilgi E Posta Adresi : [email protected]
Adres İrtibat : Kütahya/Merkez YunusEmre Mahallesi Afilli Yıldız Sok. No:1

Arama Kelimeleri: Birxy iletişim bilgileri, Birxy telefon no, Birxy irtibat tel, Birxy canlı destek, Birxy müşteri temsilcisi, Birxy şikayet hattı, Birxy müşteri hizmetleri numarası, Birxy çağrı merkezi numarası, Birxy iletişim numarası, Birxy çağrı merkezi, Birxy müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu