Müşteri Hizmetleri

Birkenstock Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Birkenstock Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Birkenstock Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Birkenstock Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Birkenstock Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kilise kayıtlarına göre 1774 senesinde Johann Adam Birkenstock aracılığıyla Almanya, Langen-Bergheim’da kuruldu. 1896 senesinde esnek iç tabanı imal etmeye ve satmaya başladı. 1925 senesinde “Mavi Taban” isimli, ayak konforunu düşünen yeni ürününü tanıttı. 1932’de Carl Birkenstock, Birkenstock Eğitim Kursları’nı başlattı. Aynı yıl içinde “Carl Birkenstock Sistemi” ileri gelen doktorlar ve podiatristler aracılığıyla tam puan alarak onaylandı. 1964 senesinde Carl Birkenstock, esnek tabanlı ilk spor sandaleti olan Madrid modelini piyasaya sürdü. 1966 senesinde ise firma Amerika Birleşik Devletleri pazarına girdi. Yıllar 2016’ı gösterdiğinde ise Birkenstock Amerika Birleşik Devletleri’nde 50. yılını kutladı. Gördüğümüz gibi, yüzseneler öncesinden gelen tarih ve tecrübeyle birlikte yeniliklere bağlı kalarak değişen; gün geçtikçe büyüyen bir firma Birkenstock. Merkezi Amerika Birleşik Devletleri, Novato’da yer alıyor. Birkenstock, günümüzde 90’dan fazla ülkede hizmet vermekte.

Birkenstock, bu kadar köklü bir firma olmasının avantajlarını çok iyi kullanıyor. Yüzsenelerın tecrübesi, günümüz teknolojisiyle buluşup müşterileri adına müthiş konfor ve kusursuz tasarım sağlıyor. Sonuçta yüzsenelerın verdiği bir tecrübeden bahsediyor. Ayakkabı ve sandalet sektöründe öncülük yapan firma, ayakkabı tabanı üretiminde de yine öncü firmalardan birisi. Birkenstock, 1930 senesinde kontürlü tabanlıkları piyasaya sundu. Ayak yapısına uygun, anatomik şekilli tabanlıklar Birkenstock’un böyle ün kazanmasında kilit rol üstlendi. Birkenstock ayakkabılarının birden çok özelliği var. Başlıcaları; ayak için doğru ayak hizalanmasını sağlayan, doğal yürüyüş hareketini destekleyen, eşit ağırlık dağılımı ve kemer, topuk bölümünde doğal tamponlama bulundurarak topuk kemiğini destekleyen, esnek, dayanıklı, hafif, iki katmanlı, yumuşak süet malzemesinin kullanılması sebebiyle üst düzey konfor ve nice özellik. Birkenstock; Sandalet, bot, spor ayakkabı, terlik, çorap gibi bir çok değişik bölümde hizmet vermekte. Yurdumuzda Boyner Grup ve Beymen’in distribütörlüğünü üstüne aldığı firmayı sanal alışveriş platformlarında ise Trendyol, HepsiBurada, Morhipo gibi köklü firmalar takip ediyor.

Birkenstock’un Türkçe müşteri hizmetleri bulunmamaktadır. Lakin Kanyon Birkenstock ve Akmerkez Birkenstock mağazalarının iletişim numaraları bulunmaktadır. Bu numaralardan istek, şikayet, öneri ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

Birkenstock Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 216 359 71 71


Arama Kelimeleri:
 Birkenstock iletişim bilgileri, Birkenstock telefon numarası, Birkenstock irtibat tel, Birkenstock canlı destek, Birkenstock müşteri temsilcisi, Birkenstock şikayet hattı, Birkenstock tüketici ilişkileri danışma hattı, Kanyon Birkenstock telefon numarası, Akmerkez Birkenstock telefon numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu