Başvurular

Birevim Şubeleri Çalışma ve Mesai Saatleri

Birevim Şubeleri Çalışma ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Birevim Şubeleri Çalışma ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Birevim Şubeleri Çalışma ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Birevim Şubeleri Çalışma ve Mesai Saatleri

Birevim Şubeleri Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Birevim; ev, arsa, iş yeri gibi gayrimenkullerin ülkemiz şartlarında en uygun fiyatlara alınmasını sağlayan bir sistemdir. Ev sahibi olmak isteyen bireyler; Birevim’in kendine özgü metotlarıni tercih ederek almak istedikleri eve faiz, vade farkı, evin maliyetini artıran kira ödemesi veya başka başka farklar ödemeden sahip olurlar. Birevim ile Türkiye’nin her yerinden isteyen herkes beğendiği satılık herhangi bir gayrimenkulü alabilmektedir. Birevim işleyiş olarak Eminevim’e çok benzemektedir. Peki Birevim şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Birevim çalışma saatleri, mesai saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında bulunmaktadır.

Birevim Şubelerinin Çalışma Saatleri 2021

Birevim şubeleri haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Bu şubeler sabah saat 09:00’da açılır ve akşamları da saat 18:00’de kapanırlar. Hali hazırda; Adana, Adıyaman, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Sakarya, Samsun, Tekirdağ gibi illerimizde Birevim, şubelere sahiptir. Yukarıda vermiş olduğumuz çalışma saatleri tüm bu şubeler için geçerlidir.

Birevim Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Birevim şubeleri sabahları saat 09:00’da hizmet vermeye başlamaktadırlar.

Birevim Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Birevim şubeleri akşamları saat 18:00’e kadar hizmet vermeye sürdürmektedir.

Birevim Hafta Sonu Açık Mı / Kapalı Mı : Birevim şubeleri yalnızca hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) değil bunun yanı sıra Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da çalışmaktadır.

Birevim Bayramda Açık Mı / Çalışıyor Mu : Birevim şubeleri; Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve bunun bunun yanında 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir.

Bu makalemizde Birevim şubelerinin çalışma saatleri yani açılış saatleri ile kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “444 23 53” üzerinden dile getirebilirsiniz.

Birevim Sistemi Nedir? Nasıl Çalışır?

Emin Evim Sistemi Nedir? Nasıl Çalışır?

Fuzulev Sistemi Nedir? Nasıl Çalışır?

Nef İnşaat Projeleri Gayrimenkul Projeleri

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu