Gündem

BIR YIL ERTELEMELI SIFIR KM RENAULT CLIO KAMPANYASI GÜNCEL

BIR YIL ERTELEMELI SIFIR KM RENAULT CLIO KAMPANYASI GÜNCEL, araba bilgisi bölümünde BIR YIL ERTELEMELI SIFIR KM RENAULT CLIO KAMPANYASI ile ilgili bilgi aktaracağız. BIR YIL ERTELEMELI SIFIR KM RENAULT CLIO KAMPANYASI ile merak edilen tüm ayrıntılar yazımızda..

BIR YIL ERTELEMELI SIFIR KM RENAULT CLIO KAMPANYASI

Sıfır araç almak isteyenler için müjdeli haber yine Renault markası aracılığıyla verildi. Renault markasının en fazla satılan binek araçlarından olan sıfır Clio için bir yıl ertelemeli taksitle sıfır araba kampanyası başlatıldı. Yılın en fazla satılan modellerinden biri olarak karşımıza çıkan Clio modeline özel kampanyanın detaylarını siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Farklı ödeme seçenekleriyle yararlanabileceğiniz bu kampanya çerçevesinde sunulan fırsatlar Renault bayilerinde sunulmaya devam ediliyor.
Renault Clio Joy 1.0 SCe 65 bg model için geçerli olan kampanyanın detaylarına geçmeden önce satışa sunulan aracın teknik detaylarını siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Renault Clio Joy 1.0 SCe motor özelliğiyle satışa sunulan bu araçta manuel şanzıman özelliği bulunmaktadır. 65 beygirlik son derece düşük bir gücüne sahip bir motorla satışa sunulmaktadır. Araç performans yönünden yeterli sayılabilecek bir güce sahip olmasa da özellikle fiyat yönünden alınabilecek en ucuz Hatchback modellerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.
Yakıt tüketimi yönünden da değerlendirdiğimizde Clio modeli atmosferik bir motora sahip olup 100 km’de hemen hemen 6 litrelik bir yakıt tüketimine sahiptir. 400 bin TL üzerinde bir satış fiyatına sahip olan bu araç için değişik ödeme seçenekleri sunulsa da bu aracı almak isteyenlerin araç bedelinin %50’sini peşin ödemeleri gerekmektedir. Kalan diğer yarısı için de taşıt kredisi sunulmaktadır. Sunulan taşıt kredisini tek taksit halinde kredinin kullanıldığı tarihten tam bir yıl sonra tek taksit halinde ödenmesi gerekmektedir.
Renault finans aracılığıyla sunulan kredi desteklerinden yararlanarak yarısı peşin kalanı bir yıl sonra ödemeli yeni Clio Joy modeline hemen sahip olabilirsiniz. Renault Sıfır araba kampanyaları çerçevesinde satışa sunulan Clio modeline özel hazırlanan kredi kullanımı için ve araç ile alakalı detaylı bilgi için Renault bayilerine uğrayabilirsiniz.

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu