Müşteri Hizmetleri

Bir Sorun Mu Var Telefon ve Whatsapp İletişim Telefon Numarası

Bir Sorun Mu Var Telefon ve Whatsapp İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Bir Sorun Mu Var Telefon ve Whatsapp İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Bir Sorun Mu Var Telefon ve Whatsapp İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Bir Sorun Mu Var Telefon ve Whatsapp İletişim Telefon Numarası

Yapımcılığını BKM’nin yaptığı Bir Sorun Mu Var programı Nisan 2017 tarihinden ibu yana ekranlarda olan bilgi yarışması programıdır. Program farklı formatı ve 500.000 TL’lik büyük ödülüyle bi hayli ilgi görmektedir.

Bir Sorun Mu Var programının formatından bahsedecek olursak, programda çeşitli meslek gruplarında çalışan bireylerin 11 soruya vereceği yanıtlardan 7 tanesi yanlıştır. Yarışmacıdan kimin 7 tane soruya yanlış yanıt verdiğini söylemesi gerekmektedir. Final etabında ise yarışmacının 1 yanlış cevabı vereni bulması gerekecek. Tüm etaplarda yanlış yanıt verecek bireyleri doğru olarak bilen yarışmacı büyük ödülün sahibi olmaktadır. Bu ödül 500.000 TL’dir.

Bir Sorun Mu Var programına katılımlar başvuru formu aracılığıyla yapılmaktadır.

Yani Bir Sorun Mu Var programının bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve Whatsapp telefon numarası bulunmamaktadır.

Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı aracılığıyla Bir Sorun Mu Var programının başvuru formuna ulaşabilir, formu doldurup başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Bir Sorun Mu Var Başvuru Formu

Arama Kelimeleri: bir sorun mu var iletişim bilgileri, bir sorun mu var telefon no, bir sorun mu var irtibat tel, bir sorun mu var canlı destek, bir sorun mu var müşteri temsilcisi, bir sorun mu var şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu