Müşteri Hizmetleri

BiP Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

BiP Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde BiP Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. BiP Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

BiP Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

BiP, Turkcell aracılığıyla üretilip yayına giren anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Uygulama şuanda iOS ve Android platformlarında kullanılabilmektedir. Uygulamaya tüm operatörlerdeki kullanıcılar kullanabilir. Uygulamayı App Store, Google Play, Turkcell AppMarket üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. BiP uygulamasında kullanıcılar birbirlerine kısa mesaj, fotoğraf, ses kayıtları, videolar ve belgeleri anlık olarak gönderebilmektedir.

BiP uygulamasının kendine özgü bir çok özelliği bulunmaktadır. Bu özelliklerden kısaca bahsedecek olursak; kaybolan mesaj, caps yaratma, herkesle iletişim kurabilme, grup mesajlaşma, konum paylaşma. Ayrıca ünlü karikatürist Yiğit Özgür’ün tasarladığı özel emojilerde BiP uygulamasında kullanılabilmektedir. BiP uygulaması tamamen ücretsizdir.

BiP uygulamasının ne yazık ki ki bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmamaktadır.

Lakin BiP uygulamasında bulunan yardım bölümü aracılığıyla uygulama içinde yaşadığınız herhangi bir sorunun cevabını bulabilir, sorununuza çözüm bulacaksınızdır. Ayrıca aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla sorununuzu bizlere bildirerek bir yanıt alabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: bip iletişim bilgileri, bip telefon no, bip irtibat tel, bip canlı destek, bip müşteri temsilcisi, bip şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu