Bilgi Arşivi

BinBin İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

BinBin İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde BinBin İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. BinBin İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

BinBin İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

BinBin’de çalışmak isteyenlere müjde! BinBin iş ilanları, iş başvurusu, BinBin işçi alımı haberleri makalemizde.

2019 senesinde İstanbul merkezli olarak kurulan BinBin, çevre dostu ve bi hayli hızlı ulaşımı sağlayan yeni nesil ulaşım aracı olarak üyelerine hizmet vermektedir. İlk olarak yalnızca üniversite kampüslerinde faaliyet gösteren BinBin, zaman içinde popülerlik kazanarak şehirlerde de kullanılmaya başlandı.

Gün geçtikçe zamanın daha da önemli olduğu şehir yaşamında Elektrikli scooterlar ile okula, işe geç kalmadan ulaşabilir ve zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

BinBin İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuBinBin İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

BinBin İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

BinBin, üniversite kampüslerinden çıkarak şehirlere kadar yayıldığı bu büyüme yolunda sürekli olarak olarak yeni takım dostlarına ihtiyaç duymakta. Bu bağlamda personel alımlarını kariyer.net adresi üzerinden gerçekleştiren BinBin, bunun yanı sıra resmi web sitesi üzerinden de iş ilanları yayımlamaktadır.

Ülkemizin en bilinen kariyer platformlarından birisi olan kariyer.net adresi üzerinden BinBin’in paylaşımı yaptığı tüm ilanlara basit bir şekilde başvuruda bulunmak için bir adet üyelik ve güncel bir özgeçmiş gerekmektedir.

Kariyer.net adresine giriş sağladıktan sonra sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak yalnızca isim, soy isim ve e-posta adresi tercih ederek saniyeler içinde kullanıcı hesabınizi tamamlayabilirsiniz.

Üyelik tamamlandıktan sonra güncel bilgi ve tecrübelerinizi içeren bir özgeçmişinizi kullanıcı hesabınize yüklemeniz gerekmektedir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra BinBin’in paylaşımı yaptığı tüm iş ilanlarına basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

BinBin, bunun bunun yanında bir kariyer platformuna ihtiyaç duymadan da resmî web adresi üzerinden de işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yazımızın devamında bulabileceğiniz link aracılığı ile doğrudan BinBin’in kariyer sayfasına ulaşarak kariyer fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Kariyer.net portalında bulunan tüm ilanları sitemizden ayrılmanıza gerek kalmadan aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olan tablo ve linkler yardımı ile inceleyebilirsiniz.

BinBin İş İlanları

BinBin, halen yeni bir marka olmasına karşın tüm büyük şirketler gibi kendi web sitesi aracılığı ile iş ilanları yayımlamakta ve işçi alımı yapmaktadır. Firmanın resmi Kariyer sayfasından ulaşabileceğiniz iş ilanlarına yalnızca tek tık ile iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

NoPozisyonlarLokasyon
1Motosikletli Saha Operasyon Personeliİstanbul(Avr.)
2Bakım Onarım Uzmanıİstanbul (Tümü) +19 il daha
3Saha Operasyon Personeliİstanbul (Tümü) +11 il daha
4Araç Filo Uzmanıİstanbul(Asya)
5Motosikletli Mobil Onarım Personeliİstanbul(Avr.)
6Kurulum Uzmanıİstanbul(Avr.)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu