Teknoloji

Binance Nasıl Kayıt Olunur Nasıl Kullanılır?

Binance Nasıl Kayıt Olunur Nasıl Kullanılır?, güncel bilgiler bölümümüzde Binance Nasıl Kayıt Olunur Nasıl Kullanılır? başlığı altında detaylı bilgiler vermek istedik. Binance Nasıl Kayıt Olunur Nasıl Kullanılır? haberimizin detayları..

Binance Nasıl Kayıt Olunur Nasıl Kullanılır?

Kripto para piyasaları gün geçtikçe ilgi çekici duruma geldikçe bu alana yatırım yapmak isteyenlerin sayısı da artış gösteriyor. En çok kullanılan kripto para borsası olan Binance kayıt olma işlemleri aracılığıyla kripto alanında yatırımlar uygulayabilirsiniz.

Binance Nedir?

Binance tanımı itibariyle kripto para borsası olarak dünya çapında tanınırlık kazanmış ve kullanıcı sayısından yüksek bir borsa birimidir. Sunmuş olduğu çeşitli ticaret çözümleri aracılığıyla kullanıcılar aracılığıyla tercih edilir ve güvenirliği, yüksek altcoin çeşitliliği gibi nedenler ötürü de adından söz ettirmektedir. Bitcoin başta olmak üzere birden fazla altcoin alım ve satım işlemlerini platform üzerinden yapabilir, yatırımlarınızı değerlendirebilirsiniz. Binance topluluğu olarak anılan platform 2017 senesinde kurulmuş olmasına rağmen kısa bir sürede kripto yatırımcıları için mühim bir platform haline gelmiştir. Ayrıca borsanın BNB kısaltması ile kendi coin’leri de bulunmaktadır.

Binance’ye Nasıl Kayıt Olunur?

Binance nasıl kayıt olunur sorusunu yanıtlamak ve Binance’ye kayıt olmak için ana sayfasına giriş yaptıktan sonra sağ üst bölümde bulunan kayıt ol seçeneğini seçiniz. Buradan ilk adımda eposta ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Üyelik işleminin tamamlanması ardından hemen kripto alım satımı yapamazsınız. Bunun için de çift faktörlü kimlik doğrulama işlemlerini yapmanız gerekmektedir.

Bu yöntemin ilk aşamasını kimlik detaylarınızi platforma girmek oluşturmaktadır. Kimlik detaylarınızi girdikten sonra ise kimliğinizin önü, arkası ve Binance kayıt kodunun yazıldığı bir fotoğrafı selfie olarak çekinerek sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Bu aşamaları yaptıktan sonra kontrol ardından kullanıcı hesabıniz tamamlanacaktır.

Binance Nasıl Kullanılır?

Binance kullanmak bi hayli basittir. Öncelikle kripto ücret almak için hesabınızda bakiye bulunması gerekmektedir. Bunun için para yatırma kısmını seçin ve Papara veya alternatif diğer yöntemler ile hesabınıza para yatırın. Havale yapılacaksa havale yapan kişi ile Binance kullanıcı hesabı aynı insana ait olmalıdır. Başka hesaplardan yapılacak havaleler kabul edilmemektedir.

Hesabınıza para yatırdıktan sonra istediğiniz kripto birimini alabilirsiniz. Aldığınız birimleri ardından bozdurabilir veya yine saklamaya devam edebilirsiniz. Platform bunun bunun yanında belirli bir fiyatın altına veya üstüne çıkan birimleri de otomatik ayarlama yaparak işleme almanıza olanak tanımaktadır. Bu seçeneği tercih ederek sürekli olarak platformu takip etmek zorunda da kalmazsınız.

Paylaş

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu