Müşteri Hizmetleri

Bimeks Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bimeks Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Bimeks Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Bimeks Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Bimeks Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bimeks çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Bimeks müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin en mühim teknoloji mağazalarından birisi kuşkusuz ki Bimeks’tir. 1990 senesinde Akgiray ailesi aracılığıyla kurulmuştur.

Müşterilerinden gördüğü yoğun talepler neticesinde bi hayli fazla sayıda yeni şube açarak Türkiye’nin bir çok ilinde üyelerine hizmet vermektedir.

Bimeks Çağrı Merkezi Numarası

Müşterilerine mağazalarında hizmet verdiği gibi, internetten websitesi üzerinden de satış yaparak daha iyi hizmet vermeyi amaçlamıştır.

Mağazaya gitmeden websitesi üzerinden almayı düşündüğünüz bir ürün ile ilgili daha kapsamlı kapsamlı bilgi alabilmeniz için çağrı merkezi oluşturmuştur. Bunun yanında üyelerine daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeye başlamıştır.

Bimeks müşteri hizmetleri ne ulaşmak için Bimeks iletişim 444 lü numarası bulunmamaktadır. Bunun yerine aşağıda yazılı olan 0850 ile başlayan Bimeks telefon no dan istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz.

Bimeks Çağrı Merkezi İletişim Numarası:
0850 222 50 22

Bimeks müşteri hizmetlerini telefonla aramak yerine internet üzerinden de aşağıda yazılı email adresine email göndererek de varabilirsiniz.

[email protected]

Sanal ortamda Bimeks müşteri hizmetleri ile irtibata geçmenin bir diğer yolu da iletişim formudur. Aşağıdaki vermiş olduğumuz iletişim formundan Bimeks müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Bimeks İletişim Formu

Arama Kelimeleri: bimeks iletişim bilgileri, bimeks telefon no, bimeks irtibat tel, bimeks canlı destek, bimeks müşteri temsilcisi, bimeks şikayet hattı, bimeks müşteri hizmetleri, Bimeks çağrı merkezi numarası, Bimeks müşteri hizmetleri numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu