Müşteri Hizmetleri

BİMcell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BİMcell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde BİMcell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. BİMcell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

BİMcell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BİMcell çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde BİMcell müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

1995 senesinde kurulan Türkiye’de büyük bir pazar payına sahip olan süpermarketler zinciri BİM, toptan fiyatına perakende satış yaparak tüm kesime uygun ürün fiyat aralıklarıyla hizmet vermektedir. BİM, 2012 senesinde Türk Telekom ile yaptığı anlaşma ile BİMcell adında bir operatör markası oluşturmuştur. BİMcell’e geçiş yapmak yahut yeni bir hat almak için en yakın BİM mağazasından işleminizi basit bir şekilde yapabilirsiniz.

BİM, BİMcell markasında da en uygun fiyat politikasını uygulamaktadır. BİMCell, Türkiye’deki marketler içinde kurulan ilk market operatör markasıdır. Yurdumuzda bir çok birinin fiyat uygunluk politikasıyla tercih ettiği BİM’in BİMcell adındaki operatör markasına da talep bi hayli fazla. 2015 yılı itibariyle BİMcell’in 1 milyonu aşkın abonesi bulunmaktadır. Ayrıca BİMcell’de satılan hatların ön kodu ise 551 ile başlamaktadır.

Bimcell Çağrı Merkezi Numarası

Yurdumuzda birden çok alanda hizmet veren bim operatör aracılığıyla üyelerine en iyi fiyat ile en iyi olanakları sunmaya çalışmaktadır. 2020 yılına da bi hayli hızlı bir girişi amaçlayarak yoluna devam eden bim oluşturmuş olduğu kampanyalı fiyatlar bimcell adı altında yüklenerek kullanıma sunulan internet, konuşma ve sms gibi paketleri barındıran olanakları sağlamaktadır.

Bimcell her geçen gün değerini arttırmakta bunun yanı sıra da müşteri yelpazesini de genişletmektedir. Geniş bir kullanıcı kitlesi bulunan buna karşın en asgari düzeyde sorun yaşanmasına önem veren haliyle de müşteri tatminiyeti yüksek miktarda olan operatör ile üyelerine en iyi deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.

Bir çok ilde bulunan bim marketleri aracılığıyla rahatlıkla hattınızı taşıyabileceğiniz ve yükleme yapabileceğiniz şubelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bimcell İletişim Numarası Müşteri Destek Hattı

BİMCell’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla hattınızdaki varolan bakiye durumunu öğrenebilir, güncel ve ödenmemiş fatura borcunuzu öğrenebilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi basit bir şekilde BİMcell’e bildirebilirsiniz.

Bimcell ile alakalı yaşadığınız sorunlara en kısa bir sürede ve en profesyonel düzeyde çözümler üretimi sağlanmaktadır. Müşteri tatminiyetine önem veren Bimcell müşteri kullanım ağını genişletmekte ve her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaktadır.

Altyapısını kuvvetli tutmaya çalışan çekim ağını genişletmeye devam eden ve hizmetlerini en uygun sayılara sunmaya çalışan bimcell sizlerden aldığı dönütlerle çalışmalarına devam etmektedir.

Bimcell üyelerine en kısa bir sürede dönüş yaparak poblemlerina en pratik çözümleri sunan müşteri hizmetleri numarasını aktif olarak kullanmaktadır. Sizlerin en kısa bir sürede yüksek tatminiyetine önem veren bimcell her noktada en kalıcı çözümleri sağlamaktadır.

Müşteri destek hattı dört yüz kır dört kırk beş elli bir numaralı hat üzerinden sağlanmaktadır. Bu numara üzerinden yaşadığınız poblemleri veya öneri istek gibi konuları iletişime geçerek aktarabilirsiniz.

BİMcell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 45 51

Arama Kelimeleri: bimcell iletişim bilgileri, bimcell telefon no, bimcell irtibat tel, bimcell canlı destek, bimcell müşteri temsilcisi, bimcell şikayet hattı, bimcell müşteri hizmetleri, bimcell çağrı merkezi, bimcell müşteri hizmetleri numarası, bimcell çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu