Başvurular

BİM Personel Alımı İlanları (Maaş 3500 TL) 2022

BİM Personel Alımı İlanları (Maaş 3500 TL) 2022, iş başvuruları bölümünde BİM Personel Alımı İlanları (Maaş 3500 TL) ile ilgili bilgi aktaracağız. BİM Personel Alımı İlanları (Maaş 3500 TL) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

BİM Personel Alımı İlanları (Maaş 3500 TL)

BİM işçi alımı ilanları, iş arayanların umudu oluyor. En az ilkokul mezunu arayan BİM tespit edilen şartları taşıyan bireylerin başvuru yapması gerektiğini söylemektedir. BİM mağazalarında çalışmak isteyen adayların Türkiye İş Kurumu üzerinden alım yapılacağı açıklamaldu. BİM Birleşik Mağazaları Anonim Şirketi adı altında çalışmak isteyen bireylerin İŞKUR’a müracaat etmeleri gerekmektedir.

BİM Başvuru Şartları

Her mağazanın olduğu gibi BİM mağazalarında çalışmak isteyenlerin belirli şartları taşımaları gerekmektedir. En çok merak edilen konuların başında ise mezuniyet belgesi gelmektedir. BİM mağazaları minimum ilkokul mezunu adayların işe alınacağını duyurmuştur. Şimdi işçi alımı için BİM başvuru şartlarına bakalım:

• Sağlık sorunu olmaması,

• Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması,

• 18 yaşından büyük 40 yaşından da ufak olması gerekmekte,

• BİM mağazalarında hangi bölümde çalışacak ise o bölüm ile ilgili bilgi sahibi olması,

BİM mağazaları engelli adaylara da iş olanağı sağlamaktadır. Engeli bulunup da işte çalışmak isteyen adayların engeli olduğunu gösterir raporla birlikte Türkiye İş Kurumuna başvurmaları gerekmektedir. BİM mağazaları adı altında çalışmak isteyen adayların son başvuru tarihinden önce başvuru yapmaları gerekmektedir.

BİM Çalışma Saatleri ve Maaşları

BİM mağazalarında bir çok adayların çalışma fırsatı bulacağı alanlar mevcuttur. Mağazalarda manav, satış danışmanı, kasiyer, engelli ve engelsiz beden işçisi gibi alanlarda işçi alımı yapacağını duyuran BİM, çalışmak isteyen adaylar için ilkokul mezunu olarak tespit etti. BİM çalışma saatleri ve maaşları ise şöyledir: 08.45 – 17.45 ile 12.15 – 21.15 içinde çalışma saatleri bulunmaktadır. İki zamanlı olarak çalışılacaktır.

BİM maaşları ise 3.500 TL’den başlamaktadır. Bu ücretin içerisine yol parası, mesai ve prim fiyatları yoktur.

Başvuruda bulunmak isteyenler İş Kurumuna iş arama yerine girerek iş yeri ünvanına “BİM BİRLEŞİK MAĞAZALARI” yazarak arama tuşuna basınca önünüze gelecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu