Başvurular

BİM HEDİYE KARTI NEDİR? NASIL ALINIR?

BİM HEDİYE KARTI NEDİR? NASIL ALINIR?, başvurular bölümümüzde BİM HEDİYE KARTI NEDİR? NASIL ALINIR? ile ilgili sizleri aydınlatalım.. BİM HEDİYE KARTI NEDİR? NASIL ALINIR? ile alakalı ayrıntıları paylaşımımızda bulacaksınız.

BİM HEDİYE KARTI NEDİR? NASIL ALINIR?

Bilhassa Ramazan ayı ile başlayan kumanya sevkiyatına alternatif olarak geliştirilen armağan kartı uygulaması BİM’e ait bir üründür. Bim Hediye kartının kumanyadan farkı ihtiyaç sahibine kendi arzusuna uygun bir biçimde alışveriş yapma olanağı vermesidir. Bu bakımdan bi hayli ilgi toplayan Bim armağan kartı uygulaması yalnızca Ramazan ayına özel değil, farklı zamanlarda de yardımlaşmaya önem verenler yönünden hem pratik hem de faydalı bir uygulama modelidir.

BİM Hediye kartı nasıl alınır?

BİM aracılığıyla hayata geçirilen armağan kartı projesinden yararlanmak isteyenlerin en yakın BİM bölge merkezi yahut mağazasına müracaat etmesi yeterli gelmektedir. Başvuru sırasında armağan kartı için düşünülen alışveriş bakiye miktarı ödemesi yapılması gerekir. Bu işlemlerin sonrasında hemen hemen bir hafta sonra kart, müracaat eden birinin ev adresine gönderilir.

Kart içindeki bakiyenin bir yıl içinde harcanması mühimdir. Kartın geçerlilik süresi bir senedir. Ayrıca kart içindeki bakiyenin nakde çevrilme olanağı söz konusu değildir. Bunun yanında kart Türkiye’nin her yerindeki BİM mağazalarında kullanılabilir.

Bim armağan çeki
Bim armağan çeki
A101 işçi alımı ile alakalı yazımızı okuyunuz: A101 İş Başvuruları Nasıl Yapılır? Başvuru Şartları.

Bim Hediye Kartının Bilhassari 

  • BİM armağan kartına yüklenilmesi düşünülen miktarın minimum 100 lira olması gerekir. Bu miktarda düşük yükleme yapılma olanağı söz konusu değildir.
  • Bim armağan kartındaki bakiyenin bir defada tüketilmesine gerek yoktur.
  • Kart aktif olduktan sonra bir yıl içinde bakiye tükenene kadar çoklu alışveriş yapılabilir.
  • Bim Hediye kartı uygulaması yalnızca BİM tabelasına sahip marketlerde geçerli olan ve BİM’in diğer bir mağazası FİLO’da geçerliliği olmayan bir karttır.

BİM armağan kartı ne işe yarar?

Bim armağan kartı uygulaması ile ihtiyaç sahiplerine yönelik kumanya yardımlarının armağan kartı usulüyle verilmesi ve böylece ihtiyaç sahiplerinin kendi alışverişlerini planlayabilmelerine imkan verilir. Ayrıca Ramazan ayında çalışanlarına nakdi yardım yahut gıda gibi yardımlarda bulunan işyerleri için de kullanılabilir bir kart ürünüdür. Kumanya hazırlama ve sevkiyatına göre çok daha pratik ve kolay bir uygulamayı ifade eden armağan kartı ile yardımlarınızın güvenli biçimde teslim edildiğinden emin olabilirsiniz.

bim armağan kartı bakiye sorgulama
bim armağan kartı bakiye sorgulama

BİM Hediye Kartı Bakiye Sorgulama

Kartınızın içinde ne kadar bakiye kadığını öğrenmenizin en basit ve tek yolu bim mağazalarıdır. Sİze en yakın bime giderek kasadaki görevliye kartınızı uzatmanız yeterli gelmektedir. Bunun yanında Bim armağan kartınızın ne kadar limite sahip olduğunu da harcamanızdan sonra içinde ne kadar para kaldığını da rahatlıkla öğrenebilrisiniz.

Şok market armağan kartı için bu yazımıza bakabilirsiniz: Şok Market Hediye Kartı Nasıl Alınır?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu