Bim Cips Fiyatları 2024 (Güncel)

tarafından
9
Bim Cips Fiyatları 2024 (Güncel)

Bim Cips Fiyatları 2024 (Güncel), blog bölümümüzde Bim Cips Fiyatları 2024 (Güncel) ile ilgili bilgi topladık.

Bim Cips Fiyatları 2024 (Güncel)

  • Bim Cips Fiyatları
    • Bim Cips Fiyatları 2024 (Güncel)
  • Bim Cips Çeşitleri 2024
  • Bim Cips İncelemesi
    • Bim Cips Çeşitleri Hakkında Sorular

Bim cips fiyat aralıkları 2024 Ağustos yazımızdan herkese merhaba arkadaşlar. Bu makalemizde geniş bir şekildeca Bim cipslerinden söz edeceğiz. Bim patito cips fiyatı 2024, bim party cips fiyat aralıkları 2024 gibi konulara değineceğiz. Bim raflarında bulunan, çoğu cips ürününün fiyatına makalemizde yer vermeye çalışıyor bulunacağız. Bim, sunduğu ürün çeşitliliği aracılığıyla cips kategorisinde de geniş bir müşteri kitlesine sahip. Daha fazla detay için, yazımızı okumaya devam ediniz.

Bim Cips Fiyatları

bim cips fiyat aralıkları 2024

Evet, bim cips fiyat aralıkları 2024 ürün markasına ve gramajına göre belirlenmektedir arkadaşlar. farklı zamanlarda da haliyle zamlanmaktadır. Patito gibi Bim raflarında gördüğümüz ürünler Bim adına özel olarak üretimi sağlanmaktadır. Yüksek kalite, düşük fiyat stratejisini benimsediklerini aktarabiliriz. Bim için üretilen cipslerin çok çeşitli versiyonları da raflarda yerini almaktadır. Bu açıdan da müşterilere bi hayli geniş bir ürün skalası sunduklarını rahatlıkla aktarabiliriz. Bilhassa şu günlerde cips eşliğinde bir dizi, film izlemek gibisi yoktur.

Bim Cips Türü Cips Fiyatı
Pringles Patates Cipsi 130 G 21,5TL
Doritos Mısır Cipsi Çeşitleri 113 G 9,35TL
Ruffles Patates Cipsi 107 G 12,5TL
Star Krak Krock Mısır Cipsi Çeşitleri 48 G 4,5TL
Lays Cips 107 G 12,25TL
Tombi Mısır Çerezi Fıstık/Peynir 8,5TL
Patito Kaşık Cips Çeşitleri 9,4TL
bim cips fiyat aralıkları tablo

Bim Cips Fiyatları 2024 (Güncel)

Yazımızın devamındaysa, Bim’in en fazla tercih edilen cips çeşitlerinden olan party için bir tablo bir araya getirdik. Güncel party fiyat listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Hemen tablomuza geçelim.

  • Bu yazımız da işinize yarayabilir: Bim Tavuk Fiyatları 2024
Bim Party Cips Ürünleri Fiyatı
Party Patates Cipsi (Tırtıklı 150G) 8TL
Party Mısır Cipsi Çeşitleri (130G) 7TL
Party Mısır Cipsi (Haşhaş Acı Biber 300G) 12,5TL
Party Mısır Cipsi (Taco, Barbekü, Nacho 130G) 8,5TL
bim party cips fiyat aralıkları tablo
bim cips
bim cips

Bim Cips Çeşitleri 2024

Bim’de bi hayli geniş bir cips çeşitleri yelpazesi yer alıyor desek yanlış olmaz. Bim’in kendi ürünlerinin, cipslerinin bunun yanında bunun bunun yanında Doritos gibi cips çeşitlerini de Bim’de bulmanız ve ulaşmanız olabilecek. Bim cips çeşitleri hususunda zengin olduğundan ve bu gibi olanakları sağladığından dolayı, geniş ürün seçenekleriyle bim tüketiciler aracılığıyla en fazla tercih edilen zincir marketlerden biri haline geliyor.

İnsanlar, son haftalarda evde geçirdikleri vakit gibi etkenler arttığından daha çok abur cubur ürünlerine yöneldiler. Kabaca fiyat listesi bu biçimdeydi. Lakin, fiyat aralıkların anlık zamlara göre biraz biraz oynayabileceği ihtimalini göz önünde bulundurmanızı her zaman öneririz.

Bim Cips İncelemesi

Bim Cips çeşitleri içinden patito cips incelemesi yazımızın devamında sizlerledir. Dünya Sağlık Örgütü standartlarına göre şeker miktarı sınır değerlerin altında olup, ürün şeker içeriği yönünden bi hayli olumludur.
(*) Yetişkin tüketimi için önerilen günlük şeker miktarı (maksimum) 80-90 gr’dır. 10-18 yaş arası çocuklar için bu miktar 30 gr.

Toplam yağ değeri 29,7 gr’dır (100 gr ürün için). Bu miktar günlük tüketimin önerilen toplam yağ miktarının %45,7’si kadardır ve önerilen limitlerin üzerindedir ve bol miktarda bulunur. (*) Bir yetişkin için günlük önerilen toplam yağ miktarı (maksimum) 65 gr’dır.

Doymuş yağların değeri 14.6 g’dır (100 g ürün başına). Bu miktar, önerilen günlük toplam yağ alımının %73’ü kadardır, önerilen sınırların üzerindedir ve aşırıdır.
(*) Yetişkinler için önerilen günlük doymuş yağ alımı (maksimum) 20 gr, 12-15 yaş arası çocuklar için bu miktar hemen hemen 13 gr.

Bim Cips Çeşitleri Hakkında Sorular

Bim cips alınır mı?

Gerek fiyat skalası olarak, gerek ürün çeşitliliği olarak Bim kesinlikle cips ve benzeri ürünleri tercih edebileceğiniz bir zincir markettir. Bu sorunun cevabını evet olarak verebiliriz.

Bim’de hangi cipsler var?

Yazımızın öncesinde de söz ettiğimiz üzere, Bim’in ürün yelpazesi bi hayli geniş. Cips çeşitleri için de durum değişmiyor. Party, Patito, Lays ve çeşitleri cips ürünlerini bulacaksınızdır.

Bim ketçaplı cips kaç kalori?

Bim patito ketçaplı cips 100 gram olan ürün için 509 kaloridir. Her ürünün gramajına ve çeşidine göre kalori sayısı değişmektedir.

Yazımızda çok geniş bir şekilde bir biçimde bim cips fiyat aralıkları konusuna ve çeşitlerine değindik. Benzer yazılar ve güncel fiyat listeleri için bizi takipte kalın!