Bim 5 Lt Sole Yağ Fiyatı 2024 Ağustos

tarafından
9
Bim 5 Lt Sole Yağ Fiyatı 2024 Ağustos

Bim 5 Lt Sole Yağ Fiyatı 2024 Ağustos, blog bölümümüzde Bim 5 Lt Sole Yağ Fiyatı 2024 Ağustos ile ilgili bilgi topladık.

Bim 5 Lt Sole Yağ Fiyatı 2024 Ağustos

Bu makalemizde Bim 5 lt sole yağ fiyatı 2024 Ağustos tarihinde ne kadar? Sorusunun cevabını veriyoruz. BİM ayçiçek yağı güncel bir şekilde fiyatı bi hayli fazla araştırılıyor. Ayçiçek yağı fiyatlarıne geride bıraktığımız aylarda uygulanan zamlar vatandaşısın cebini büyük miktarda zorlamış oldu. Ayçiçek yağı, litre-fiyat olarak 2024’de %30-50 civarlarında zam görürken, 2024’de çok daha yüksek katladı. Ayçiçek yağı artık sıvı altın muamelesi görmeye başladı diyebiliriz. Zeytinyağı pahalı olduğu için ayçiçek yağı tercih eden bireyler de artık BİM gibi mağazaların raflarında olan ayçiçek yağlarının yanına fiyatları ve zamlar nedenleriyle bakmaktan çekiniyor. Bunun yanı sıra, %37’lik bir oranla dünya çapında en fazla ayçiçek yağı ithal eden ülke olarak ülkemiz yer alıyor.

Bim Sole Yağ Fiyatı Ne Durumda

Bim 5 Lt Sole Yağ Fiyatı 2024 Ocak ayçiçek yağı fiyat aralıkları

Bim için ayçiçek yağı fiyat aralıkları son zamlarla da birlikte gerçekten ucuz bir halden bi hayli fazla uzaklaştı. Bim’de satılan ayçiçek yağı fiyatı markasına ve tabii ki litresine göre değişim göstermektedir. Müşteriler Bim’e uğramadan önce sürprizlerle karşılaşmamak için ayçiçek yağı fiyat aralıkları ile ilgili çeşitli bilgiler arıyorlar. BİM ayçiçek yağı fiyat aralıkları konumuzla birlikte siz değerli okurlarımız için en güncel bilgileri toplamaya çalışıyoruz.

Bim Sole Ayçiçek Yağ Fiyatları 2024

Sole ayçiçek yağı 5 LT: 74.90 TL
Sole ayçiçek yağı 2 LT: 35.50 TL
Sole ayçiçek yağı 1 LT: 18.50 TL
Biryağ ayçiçek yağı 5 LT: 83.95 TL

Bim 5 lt sole yağ fiyatı 2024 Ağustos En güncel fiyat listesini makalemizde sizlerle paylaşmaya çalıştık. Anlık değişimler ve değişikliklar olabileceğini göz önünde bulundurmanızı tavsiye etmekle birlikte hepinize iyi alışverişler ve iyi günler dileriz.