Başvurular

Bilecik Belediyesi 11 Bin TL Maaş Kamu Personeli Alımları 2022

Bilecik Belediyesi 11 Bin TL Maaş Kamu Personeli Alımları 2022, iş başvuruları bölümünde Bilecik Belediyesi 11 Bin TL Maaş Kamu Personeli Alımları ile ilgili bilgi aktaracağız. Bilecik Belediyesi 11 Bin TL Maaş Kamu Personeli Alımları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Bilecik Belediyesi 11 Bin TL Maaş Kamu Personeli Alımları

Resmi Gazete üzerinden Belediyeler yahut kamu kurumlarına işçi alımı ilanları yayınlanmaya sürdürmekte. Resmi üzerinden yayına giren ilana göre Bilecik Belediyesi Kurumu bünyesine 1 Sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacak. Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak unvan olarak kurum aracılığıyla yapılan bilgilendirmede 1 adet Çevre mühendisi alınacağı belirtiliyor.

Alımı yapılacak personele hemen hemen 11 bin TL maaş ödenecek.

Başvuru Tarihleri

Adaylar başvurularını 22 Eylül 2021 tarihi itibari ile gerçekleştirmeye başlaya bilecek olup en geç müracaatlar 24 Eylül 2021 tarihinde sona erecektir. Başvurular mesai saatleri içinde gerçekleştirile bilecektir.

Başvurular Nasıl Yapılır

İlanı görüntüleyen bireyler içinde başvuru yapmak isteyen adaylar için alım başvurular haberimizin en altında bulunan mail adresi üzerinden yapıla bilecektir.

Online olarak başvuru yapmak istemeyen adaylar şahsen yahut posta yolu ile e Camikebir Mah. Prof Dr. Yunus SÖYLET cad. No:34 adresine müracaatlarını gerçekleştire bileceklerdi.

Başvuru Özel ve Genel Şartları

Kurum aracılığıyla istediğimiz şartlar içinde minimum B sınıfı ehliyete sahip olma, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, başvuruda bulunacak birinin kamusal haklarını kullanma ehliyetine sahip olması, çalışmasında engel herhangi bir sağlık sorunun bulunmaması, Türk ceza kanununda bulunan suçlardan herhangi birinden mahkum olmama şartları aranmaktadır.

Eğitim Durumu

Başvuru yapılacak unvanın gerektirdiği öğrenim durumu üniversitelerin çevre mühendisliği bölümünden lisans mezunu olmak şartı aranmaktadır.

KPSS Puan Şartı Var Mı?

Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak unvan çevre mühendisliği olunca KPSS puan şartının da arandığı kurum aracılığıyla altı çizildi ve buna ek olarak P3 Puan grubu türünden minimum KPSS 65 puan şartı arandığı belirtiliyor.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu