Müşteri Hizmetleri

B&G Store Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

B&G Store Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde B&G Store Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. B&G Store Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

B&G Store Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

B&G Store çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde B&G Store müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden B&G Store şikayet hattına ulaşabilirsiniz. B&G Store müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

B&G Store, 2000 senesinde Türkiye’de kurulmuş, çocuk ve bebek giyim sektöründe faaliyet gösteren giyim markasıdır. 2017 yılı itibari ile ülkemiz geneli toplam 80 mağazası ile hizmet vermektedir. Misyonu ve vizyonu gereği Türkiye’nin bir numaralı çocuk giyim markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

B&G Store’nin geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyat aralıkları ile bir çok hayranı ve müşteri bulunmaktadır. Onlarca bölümde bulunan binlerce ürün grubu ile faaliyetlerini sürdüren B&G Store’nin ürün grupları bi hayli fazla bölümdedir.

B&G Store Çağrı Merkezi Numarası

2000 senesinde Türkiye’nin en modern çocuk giyim markası olmak için çıktığımız yolculuğumuza binlerce anne ve babanın çocuklarına baktığındaki gururlu tebessümünü ve binlerce çocuğun mutluluğunu sığdırdık. Çocuklarımızın kıyafetlerini giymek için sabırsızlandığı iple çektiği o bayram sabahlarının başrollerinden biri B&G Store’un güvenilir, şık ve kaliteli ürünleridir. Çıkış noktamız modanın yalnızca yetişkinler için değil bunun yanı sıra çocuklar için de olduğudur. Zamanla hem dünya çapında hem Türkiye’de çocuklarınız için güvenilir, kaliteli ve şık ürünler bulabileceğiniz doğru adres halini aldık.

B&G Store çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Bünyemizde kendi markalarımız olan Tyess, Nebbati, Firstline ve BG Baby bunun yanı sıra giyim sektöründe kendilerini ispatlamış olan Bikkembergs, Patrizia Pepe, Guess ve Tommy Hilfiger gibi markaların ürünlerini mağazalarımızda ve internet sitemizde siz kıymetli müşterimizin beğenisine paylaşıyoruz. Sadece sektörün öncü markalarının kaliteli ve şık ürünlerini sizlerle buluşturmayı değil bunun yanı sıra güvenilirliği ve alışveriş esnasında veya alışveriş ardından sizlerin tatminiyetini de son derece önemsiyoruz. Herhangi bir görüş, istek, sorun ve şikayetiniz için 444 21 81 telefon numarasını arayarak bizimle görüşme sağlayabilirsiniz.

B&G Store Müşteri Hizmetleri Numarası

Kız çocuk, erkek çocuk, kız bebek, erkek bebek, anne ve bebek bakımı, oyuncak kategorilerindeki üst giyim, alt giyim, aksesuar, takım ve setler, dış giyim, ayakkabı ve yüzme ve plaj ürünlerimiz için yurtiçindeki 97 mağazamızı ve yurtdışındaki 11 mağazamızı ziyaret ederek alışveriş yapabileceğiniz gibi internet sitemiz üzerinden de alışveriş uygulayabilirsiniz. Hangi biçimde alışveriş yapmış olursanız olun geliştirdiğimiz modern mağazacılık anlayışımızın en mühim parçalarından birisi olan müşteri tatminiyetini en üst düzeyde tutmak için B&G Store olarak her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz. Alışverişiniz esnasında veya alışverişiniz ardından aklınıza takılan soruları sormak, karşı karşıya geldiğınız sorunlara çözüm aramak, görüş ve önerilerinizi iletmek için  hafta içi 10:00 – 17:30 saatleri içinde 444 21 81 telefon numarasını arayarak müşteri temsilcimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Kişisel detaylarınızin muhafaza edilmesi ile ilgili bilgi almak için www.bgstore.com.tr internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi B&G Storemüşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

B&G Store Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerine direk bağlanarak talep ve önerilerinizi iletmek isteğe göre 444 21 81 numaralı telefon numaramızı aradıktan sonra ‘2’ tuşlamanız yeterli. “0” tuşlarsanız operatöre bağlanırsınız.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için B&G Store müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

B&G Store Şikayet Hattı

Her türlü istek, öneri ve şikâyetlerinizi müşteri hizmetlerimizi arayarak iletebileceğiniz gibi www.bgstore.com.tr internet adresimizdeki formu doldurarak da bizlere ulaştırabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan B&G Store müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri B&G Store şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

B&G Store’nin 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla vermiş olduğunuzun siparişin takibinde bulunabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilir, ürünler ile ilgili bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

B&G Store Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 21 81

Arama Kelimeleri: b&g store iletişim bilgileri, b&g store telefon no, b&g store irtibat tel, b&g store canlı destek, b&g store müşteri temsilcisi, b&g store şikayet hattı, b&g store müşteri hizmetleri numarası, b&g store çağrı merkezi numarası, b&g store iletişim numarası, b&g store çağrı merkezi, b&g store müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu