Bilgi Arşivi

Bezmialem Vakıf Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Bezmialem Vakıf Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Bezmialem Vakıf Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Bezmialem Vakıf Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Bezmialem Vakıf Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Bezmialem Vakıf Üniversitesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Bezmialem Vakıf Üniversitesi bünyesine dahil olup Bezmialem Vakıf Üniversitesi iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Bezmialem Vakıf Üniversitesi işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Bezmialem Vakıf Üniversitesi’nin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İstanbul’un Fatih beldesinde bulunan Bezmialem Vakıf Üniversitesi,  Vakıflar Genel Müdürlüğü aracılığıyla 2010 senesinde kurulmuştur. İlk eğitim öğretim zamanında aldığı öğrencilerle 1845 senesinde inşa edilen kampüsünde akademik hayata başlamıştır.

Bezmialem Valide sultan aracılığıyla kurulan vakıf adı altında 172 yıllık tarihi ile sağlıkta ve eğitimde ilklerin kurumu olan Bezmialem Vakıf Üniversitesi, %70 Türkçe ve %30 İngilizce olarak eğitim vermektedir.

2015 ve 2016 senelerinda yeni yerleşkelerine geçiş yapan Bezmialem Vakıf Üniversitesi,  tamamı sağlık alanında olan Fakülte ve Enstitüleri ile tıp Eğitim ve sağlık hizmetlerinde örnek alınan, bilime yön veren, vakıf kültürünü yaşatan öncü bir sağlık üniversitesi olmaktır.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuBezmialem Vakıf Üniversitesi İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Bezmialem Vakıf Üniversitesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bezmialem Vakıf Üniversitesi farklı yollarla iş başvurusu kabul etmektedir. Ülkemizin en bilinen kariyer portallarından birisi olan kariyer.net adresinin bunun yanında kendi web adresi üzerinden de İş Başvuru formu aracılığı ile personel almaktadır.

Kariyer.net   adresi üzerinden gerçekleştiren Bezmialem Vakıf Üniversitesi, üniversite ve hastanelerinin ihtiyaçları ışığında iş ilanları yayımlamaktadır.

Bu bağlamda kariyer.net adresi üzerinden iş başvurusunda bulunmak için yapılması gereken iki basit adım bulunmakta.Kariyer.net adresinde yayımlanan onlarca ilana başvuruda bulunmak için ilk kez platforma giriş yapmalı ve eğer öncedenden yoksa bir üyelik oluşturmalısınız.

Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak açılan pencereden basit bir şekilde üyelik işlemleriniz tamamlayabilirsiniz. Üyelik işlemleriniz dakikalar içinde bitirdiktan sonra güncel bir özgeçmiş tercih ederek Bezmialem Vakıf Üniversitesi’nde basit bir şekilde kariyer fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bir diğer seçenek olarak Bezmialem Vakıf Üniversitesi, resmî web adresinde bulunan İnsan Kaynakları Sayfasından da üniversite adı altında bulunan açık pozisyonlar gösterilmektedir. Siteye giriş yaparak sol tarafta bulunan menüden Açık Pozisyonlar linkine tıklayarak yayımlanan iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

En son Bezmialem Vakıf Üniversitesi genel başvuru maksatlı olarak yine İnsan Kaynakları Sayfası üzerinden İş Başvuru Formu yayımlamaktadır. Yazımızın devamında bulunan link aracılığı ile bu forma basit bir şekilde varabilirsiniz.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi’nin 50’ye yakın ilanını basit bir şekilde incelemek için aşağıdaki tablo ve linkleri kullanmayı unutmayın.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi İş İlanları

Tıp alanında en bilinen üniversitelerden birisi olan Bezmialem Vakıf Üniversitesi çeşitli kaynaklardan güncel olarak 50’ye yakın iş ilanı yayımlamaktadır. Bu kaynaklardan bir diğeride yayımlanan İş Başvuru formu. Link üzerinden basit bir şekilde ulaşabileceğiniz form ile genel başvuruda bulunabilirsiniz.

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
İnsan Kaynakları UzmanıİstanbulBaşvur
Bordro UzmanıİstanbulBaşvur
Biyomedikal TeknikeriİstanbulBaşvur
Radyoloji UzmanıİstanbulBaşvur
Ip Santral UzmanıİstanbulBaşvur
Donanım Destek UzmanıİstanbulBaşvur
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı (Gece)İstanbulBaşvur
Dermatoloji UzmanıİstanbulBaşvur
İç Hastalıkları Uzmanı (Dragos)İstanbulBaşvur
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları UzmanıİstanbulBaşvur
Çocuk Kardiyoloji UzmanıİstanbulBaşvur
Çocuk Nefroloji UzmanıİstanbulBaşvur
Nöroloji UzmanıİstanbulBaşvur
Nöroloji Uzmanı (Dragos)İstanbulBaşvur
Veritabanı UzmanıİstanbulBaşvur
Yazılım UzmanıİstanbulBaşvur
Servis HemşiresiİstanbulBaşvur
Genel Cerrahi UzmanıİstanbulBaşvur
İdari TeknisyenİstanbulBaşvur
Kbb (Kulak Burun Boğaz) UzmanıİstanbulBaşvur

Daha fazla Bezmialem Vakıf Üniversitesi iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu