Müşteri Hizmetleri

Beymen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Beymen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Beymen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Beymen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Beymen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Beymen 1971 senesinde Boyner Grup’tan tanıdığımız Osman Boyner aracılığıyla kuruldu. Dünya ve Türk hazır giyim sektörüne öncülük eden sayılı firmalardan olan Beymen, günümüzde de kendisini yeni trendlere göre yenilemeye ve değiştirmeye devam etmekte. Beymen 400 civarında dünya markasını aynı çatı altında toplamakla kalmıyor, dünya üzerinde best-in-class yani sınıfının en iyilerinden olarak kabul ediliyor. Günümüzde Beymen‘in çatısı altında hizmet veren birbirinden büyük 60 farklı mağaza yer alıyor. Başlıcaları; Dolce&Gabbana, Tod’s, Dior, Bottegga Veneta, Moschino, Christian Louboutin, Jimmy Choo, Etro. Bunların bunun yanında, Beymen Club, Beymen Multibrand Stories, Beymen Blender ve Beymen Shu olarak monobrand butiklerin yanında kendi bünyesinden çıkma mağazalarda yer alıyor.

Beymen’in yurt dışı macerası Beymen Kahire ile başlıyor. FourSeasons otel içinde bulunan mağazanın büyüklüğü 6.000 metrekare. Bu macera başlangıcını, Beymen Erbil mağazası takip ediyor. Beymen Erbil, Divan Otel içinde 1.200 metrekarelik bir mağazada hizmet vermeye devam etmekte. Beymen hazır giyim sektöründe iddialı olduğu kadar da özel dikim sektöründe iddialı bir konumda yer alıyor. Beymen Özel dikim hizmeti de verebiliyor. Markalaşmanın bunun yanında, hazırladığı üst kalite koleksiyonlar Beymen’in tercih edilmesinde ki diğer nedenlerden birisi. Sürekli değişen dünyanın trendine rahatlıkla uyum sağlayan Beymen, üyelerinin karşısına Beymen Collection Erkek, Beymen Collection Kadın, Beymen Club, Beymen Çanta, Beymen Eşarp ve Beymen Academia ile çıkıyor. Bünyesinde 400’ü aşkın marka barındıran Beymen’e, Saint Laurent, Valentino, Celine, Stella McCartney, Etro, Balenciaga, Dsquared2 gibi lüks ve elit anlayışın zirvelerinde bulunan markalar eşlik ediyor.

Beymen’in müşteri hizmetleri numarası, telefon numarası, mail adresi ve iletişim formu bulunmaktadır. Aşağıda verilen iletişim bilgilerinden iletişime geçerek öneri, istek, şikayetinizi iletebilir ürünler ile ilgili bilgi elde edebilirsiniz.

Beymen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Beymen Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 4 700 (Haftanın her günü 09:00-18:00 arası)
Beymen.com ile alakalı poblemlerinız için mail: onlinedestek@beymen.com
Beymen mağazalarıyla alakalı poblemlerinız için mail: beymen@beymen.com
Beymen iletişim formu: İletişim Formu

Beymen Merkez Ofisi
Adres      : Maslak Mah. Eski Büyükdere Cad. Oycan Plaza No:15 K:8 Şişli/34398 İstanbul
Tel            : 0212 335 65 00
Faks         : 0212 335 65 99


Arama Kelimeleri:
 Beymen iletişim bilgileri, Beymen telefon numarası, Beymen irtibat tel, Beymen canlı destek, Beymen müşteri temsilcisi, Beymen şikayet hattı, Beymen tüketici ilişkileri danışma hattı, Beymen Genel Müdürlük

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu