Bilgi Arşivi

Beyçelik Gestamp İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Beyçelik Gestamp İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Beyçelik Gestamp İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Beyçelik Gestamp İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Beyçelik Gestamp İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Beyçelik Gestamp iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

1976 senesinde kurulan Bayçelik Holding’in zaman içinde otomotiv yan sanayine kalıp ile birlikte seri parça imalatı yapmaya başlamasıyla 1993 senesinde bu sektörde uzmanlaşmak amacı ile Bayçelik Otomotiv kuruldu.

Kısa sürede gösterdiği başarısıyla Tofaş’ın bunun yanında Ford Fabrikası’nın da en iyi yan sanayicisi seçilen şirketin,  2007 senesinde İspanya merkezli Gestamp Automocion ile gerçekleştirdiği %50 ortaklık neticesinde Beyçelik Gestamp kurulmuştur.

Bursa, Gebze ve Romanya olmak üzere 3 lokasyonda 9 fabrikasıyla hizmet veren kurum, inovatif ürünler tasarlayarak daha güvenli ve daha hafif araç tasarımlarına destek olmaktadır.

Güvenilir, verimli ve fark yaratan önder firma olma misyonu ile yoluna emin adımlara sürdürmekte olan Gestamp,  bu bağlamda sektörün önder markalarından biridir.

Beyçelik Gestamp İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuBeyçelik Gestamp İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Beyçelik Gestamp İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sürekli olarak yatırımlarını arttıran şirket, buna paralel olarak iş gücüne ihtiyaç duymaktadır.  Bu bağlamda Şirket’in tüm ile iş başvuruları kariyer.net adresi üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Yapılan tüm başvurular şirketin insan kaynakları aracılığıyla somut kriterlere göre incelenerek her adaya eşit kariyer fırsatı sağlanmaktadır.

Kariyer.net adresinde bulunan tüm iş ilanlarına bi hayli hızlıca başvuruda bulunmak için ilk kez yapılması gereken iki basit adım bulunmakta.

Bu adımlardan ilki adrese girerek, eğer öncedenden oluşturmadıysanız yeni bir hesap oluşturmak, sonrasında güncel bilgi ve tecrübelerinizi detaylıca içeren bir özgeçmişi oluşturduğunuz bu hesaba eklemek.

Siteye kayıt olmak için ilk kez sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklamalı ve detaylarınızi girerek üyelik işlemlerini tamamlamalısınız.

Dilerseniz kariyer.net adresine Facebook üzerinden de kayıt olabilirsiniz.

Siteye kayıt olduktan sonra ise detaylıca hazırlanmış bir özgeçmiş tercih ederek platformda bulunan tüm iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net adresindeki ilanları sıra sıra gezmenize gerek kalmadan aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olan tablo ve linkleri tercih ederek yayında olan iş ilanlarını basit bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Beyçelik Gestamp İş İlanları

Günümüzde çoğu büyük firmada olduğu gibi Beyçelik de web sitesi üzerinden goğrudan işçi alımı gerçekleştirmektedir. Bunun için yapmanız gereken tek şey Firmanın İnsan kaynakları sayfasında bulunan İş Başvuru Formunu doldurmak.

Beyçeliğin paylaşımı yaptığı ve yayımlayacağı tüm iş ilanlarını sitemiz üzerinden basit bir şekilde takip edebilirsiniz.

NoPozisyonlar
1Fabrika Kontrolörü
2Project Specialist
3Project Unit Leader
4Sürekli İyileştirme Uzmanı
5Lojistik Uzmanı
6Müşteri Kalite Uzmanı
7Kaynak Uzmanı
8Montaj Operatörü ( İşkur )

İlanlara başvurmak ve daha fazla Beycelik-gestamp-sasi-otomotiv-sanayi-a-sBeycelik-Gestamp-Sasi-Otomotiv-Sanayi-A-S iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu