Müşteri Hizmetleri

Beta Shoes Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Beta Shoes Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Beta Shoes Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Beta Shoes Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Beta Shoes Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Beta Shoes

Beta ayakkabı kadın ve erkek ayakkabı üzerine hizmet vermektedir. Bunun bunun yanında çanta, aksesuar ve birden fazla farklı seçenek üzerinden yapmış olduğu satışlar aracılığıyla kaliteli ürün almak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Güvenli alışveriş olanağı ile hizmet veren site özellikle kısa zaman zarfında modaya uygun yüzlerce ürüne ulaşmak isteyenler için her sezon yeni ürün seçenekleriyle hizmet vermektedir.

Kadın ayakkabı alternatiflerinde sezona uygun farklı model seçenekleri üzerinden hizmet verilmektedir. Bunun bunun yanında erkekler için klasik yahut spor tarzda seçim yapmak isteyenlere binlerce farklı ürün seçeneği sağlamaktadır. Yenilenen ürün seçenekleri her sezon kaliteli tercih yapılmasını sağlamaktadır. İnternet üzerinden yapılan satışlar beklemek zorunda kalmadan kısa zaman zarfında kullanıcıların istedikleri modelleri ulaşmalarını sağlamaktadır.

Online Ayakkabı Satışı

Marka yapmış olduğu çalışmalar aracılığıyla Türkiye’nin her noktasına hizmet vermektedir. İnternet üzerinden yapılan güvenli satışlar herhangi bir sorun yetaptan sistem üzerinden daha fazla ürüne ulaşım sağlanmasını kolaylaştırmaktadır. Verilen siparişler kısa zaman zarfında kargo ile adrese teslim edilmektedir. Özellikle müşterilerin her türlü hakkı korunarak yapılan çalışmalar sorunsuz biçimde hizmet alınmasını sağlamaktadır.

Ayakkabı, bot, sandalet, çanta ve daha birden fazla farklı ürün seçeneği için sezona uygun biçimde hazırlanan vitrin üzerinden satışlar yapılmaktadır. Ayakkabıda özellikle online ortamda yapılan satışlarda uygun fiyat seçenekleri üzerinden kaliteli tercihler yapılmasını sağlamaktadır. Site gezince siz hizmet seçeneği ile üyelerine hizmet vermektedir.

Hizmet Kalitesi

Site üzerinden yapılan satışlarda ücretsiz kargo seçeneği ile teslimat yapılmaktadır. Bunun yanında özellikle kullanıcılar ihtiyaç duydukları her an yapacakları tercihler aracılığıyla soruyu yetaptan istedikleri modele basit bir şekilde sahip olabilirler. Garantili satış seçeneği oluşabilecek her türlü duruma karşı müşteri haklarının muhafaza edilmesinı sağlamaktadır.

Site üzerinden alışveriş yapmak isteyenler ilk olarak siteye üye olmaları gerekir. Üyelik işlemlerini yapılmasının ardından yapılacak giriş işlemleri aracılığıyla istenildiği her durumda sistemde bulunan farklı ürün seçenekleri tespit edilen fiyatlar üzerinden satın alınabilir. Kesintisiz destek hizmeti aracılığıyla oluşabilecek her türlü soruna karşı kısa zaman zarfında geri dönüş sağlamaktadır.

Ayakkabıda Marka

Profesyonel kadroyla vermiş olduğu hizmetler aracılığıyla marka özellikle yapmış olduğu çalışmalarda müşteri tatminiyetini sağlayarak hizmet vermektedir. Kaliteli ürün seçenekleri ve bunun bunun yanında binlerce farklı model seçeneği ile hizmet sağlamaktadır. Oluşabilecek her türlü sorunda müşteri hizmetleri üzerinden yapılacak görüşmeler aracılığıyla kısa zaman zarfında sorunun çözülmesi sağlanmaktadır. Farklı ödeme seçenekleri üzerinden yapılacak satın alma işlemlerini ardından güvenli biçimde ödeme olanağı bulunmaktadır.

Beta Shoes’in müşteri hizmetleri telefon numarası, merkez şubesinin telefon numarası, faks numarası, adres bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden 08:00-17:30 içinde Beta Shoes ile görüşme sağlayabilirsiniz. Ayrıca Beta Shoes ile alakalı düşüncelerinizi ve tecrübelerinizi yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Beta Shoes Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 90 36

Beta Shoes Merkez Şubesi Telefon Numarası
0 (212) 671 40 71

Beta Shoes Merkez Şubesi Faks Numarası
0 (212) 671 40 70

Beta Shoes Merkez Şubesi Adres
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Ziya Gökalp Mahallesi
Aymakoop Sanayi Sitesi B-6 Blok Kat:3 No:58  Başakşehir -İstanbul

Arama Kelimeleri: beta shoes iletişim, beta shoes çağrı merkezi, beta shoes müşteri hizmetleri, beta shoes telefon numarası, beta shoes mail adresi, beta shoes şikayetvar, beta shoes irtibat tel, beta shoes şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu