Bilgi Arşivi

Best Transformer İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Best Transformer İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Best Transformer İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Best Transformer İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Best Transformer İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Best Transformer iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

1966 senesinde bir Aile şirketi olarak kurulan şirket, tamamen yerli sermaye ile kurulmuş olan Türkiye’nin ilk yüksek gerilim transformatör üreticisidir.

Yüksek teknolojiyle donattığı tesisleri ile Balıkesir OSB’de hizmet vermeye devam eden şirket, 170.000 m2 üretim alanı ve 50.000 MVA üretim kapasitesi ile üretiminin yüzde 50’den fazlasını 85’in üzerinde ülkeye ihraç ederek global bir şirkete dönüştü.

Dünyanın ileri gelen elektrik kurumları, demir çelik üreticileri, petrol ve gaz şirketleri, güneş ve rüzgâr enerji projeleri gibi bir çok alana malzeme sağlamaya sürdürmekte.

Şirket bunun yanı sıra, toplumsal konularda gösterdiği hassas yaklaşımla 2019 senesinde Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi imzacılarından biri olmaya hak kazandı.

Best Transformer İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuBest Transformer İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Best Transformer İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin ileri gelen sanayi şirketlerinden olan BEST, bugün 1.000’den fazla çalışanıyla yarattığı ekosistemde yeni iş gücü gereksinimlerini kariyer.net ve resmî web adresinde paylaşımı yaptığı ilanlar ile karşılamaktadır.

Bu bağlamda kurumun kariyer.net adresinde bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunmak yalnızca iki basit adım kadar uzağınızda.

Bu adımlardan ilki eğer öncedenden oluşturmadıysanız yeni bir üyelik oluşturmak. İkinci ve son adım ise kullanıcı hesabınizi oluşturduktan sonra güncel bilgi ve tecrübelerinizi detaylıca içeren ve özenle hazırlanmış bir özgeçmişi oluşturduğunuz profile eklemek.

Siteye kayıt olmak için ilk kez sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklamalı ve detaylarınızi girerek üyelik işlemlerini tamamlamalısınız.

Dilerseniz kariyer.net adresine Facebook üzerinden fazla daha bi hayli hızlı ve sorunsuz bir biçimde kayıt olma olanağını da kullanabilirsiniz.

Siteye kayıt olduktan sonra güncel olarak yayında olan tüm iş ilanlarına hesabınıza eklediğiniz özgeçmişinizi tercih ederek tek bir tıklama ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Firma adı altında kariyer fırsatı yakalamak için bir diğer seçenek ise şirketin resmi web adresinde yayımlanan iş ilanlarına başvuruda bulunmak. Bunun için yazımızın devamında linkini bulabileceğiniz şirketin kariyer sayfasını kullanabilirsiniz.

Kariyer.net adresinde bulunan mevcut ilanları sayfayı aşağı kaydırarak hazırlamış olduğumuz tablo üzerinden bi hayli hızlı bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Best Transformer İş İlanları

BEST İnsan Kaynağının ve sermayenin geleceğin dünyasında en etkili rekabet unsuru olduğunun farkındadır.  Bu farkındalık ve kurumsal kimliği altında resmi web sitesi üzerinden iş başvurularını kabul eden şirket, bunun yanı sıra sahip olduğu insan kaynakları politikalarını da yayımlamaktadır.

Kariyer sayfasından ulaşabileceğiniz iş ilanlarına kariyer.net kullanıcı hesabınizi tercih ederek basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

NoPozisyonlarLokasyon
1Mekanik İmalat Kalite Kontrol MühendisiBalıkesir +1 il daha
2D.T. Mechanical Design EngineerBalıkesir
3Genel BaşvuruBalıkesir
4Project Management EngineerBalıkesir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu