Müşteri Hizmetleri

Best FM Çağrı Merkezi İletişim WhatsApp Telefon Numarası

Best FM Çağrı Merkezi İletişim WhatsApp Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Best FM Çağrı Merkezi İletişim WhatsApp Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Best FM Çağrı Merkezi İletişim WhatsApp Telefon Numarası yazımızın detayları..

Best FM Çağrı Merkezi İletişim WhatsApp Telefon Numarası

Best FM

İlk olarak 5 Şubat 1993 tarihinde yayın hayatına başlayan Best FM geride bıraktığımız koca senelerda halen sevilmeye devam etmektedir. ülkemizin ilk özel radyo kanallarından olan Best FM yayın hayatına başladığında başlangıç olarak Ajda Pekkan’ın şarkısını seçmiştir. Kimler geldi, kimler geçti adındaki şarkıyla yayına başlayan Best FM şimdiye kadar hemen hemen herkese ulaşmıştır.

Medya Grubundan Bağımsız Olma

Son zamanlarda haber kanallarının yahut gazetelerin radyo kanalı açmaları son derece popüler bir hale gelmiştir. Lakin Best FM bu akımın bir parçası hiçbir zaman olmamıştır. Her zaman özerk bir yapıya sahip olan bu radyonun başında da radyocular yer almıştır. İşte bundan dolayı kapanan bir çok radyoya rağmen ayakta kalmayı başarmıştır.

Konuşan Radyo

Best FM’i diğer radyo kanallarından ayıran en temel özelliklerden birisi konuşmacılarının yetkin bireyler olmasıdır. Kimi radyo kanalları yalnızca şarkı yahut hazır dökümanlarla yayın yaparken Best FM konuşmacı olan radyocular ile hem bilgilendirici hem de eğlendirici yayınlar yapmaktadır. İşte bu sayede de günümüze kadar en fazla bi hayli beğeni alan radyolar içinde yer almayı başarmıştır.

Ahlaklı Yayıncılık

Medya organlarında yaşanan en büyük sorunlardan birisi de ahlaki çöküntüdür. Zira reklamlarda yahut dizilerde yansıtılan hayatlar gerçeklerden fazla öte olmakta ve bu da bireylerin hayatlarını olumsuz etkilemektedir. Bunun bunun yanında bu durum ahlaki yozlaşmaya kadar gitmektedir. Bunun bunun yanında artık şaka yapmak isteyenler sürekli olarak olarak bel altına bağlamakta ve bunlar da ailecek izlemeye müsait olmamaktadır. İşte bu sorun Best FM’de yaşanmamaktadır. Zira radyonun kurucusu Emrah Hattat’ın da açıkladıği üzere taksiye binmiş bir bayanın ve taksi şoförünün birlikte dinleyebileceği biçimde yayınlar yapmak temel yayın ilkeleri içinde bulunmaktadır.

Yaşayan Organizma

Radyoculuğa bi hayli değişik bir açıdan bakan Best FM bu zamana kadar bir çok ünlü ile de çalışma fırsatı yakaladı. Bunun bunun yanında bunlar içinde ilk sırayı hiç kuşkusuz Byazıt Öztürk almaktadır. Lakin bunların yanında birbirinden değişik bir çok şarkıcı ve ünlü de radyoya çıkan isimler içinde yer almıştır. Lakin Best FM yalnızca bunlarla sınırlı kalmamış ve bunun yanı sıra da ülke gündeminde bulunan olaylara karşı tepkilerini göstermiştir. Bunun yanında hassas bir radyo olduğunu ispatlamış ve halk aracılığıyla da beğeni toplamıştır.

İnsana ve demokratik değerlere önem veren Best FM bu özelliği ile birlikte insanlar aracılığıyla doğruların adresi olarak da görülmektedir. Hiç kuşkusuz ki bu imajı oluşturmak hiç de kolay olmamaktadır.

Best FM’in iletişim telefon numarası, whatsapp numarası, adres ve mail adresi bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Best FM ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden site ile ilgiliki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Best FM Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
+90 212 251 76 77

Best FM WhatsApp Numarası
0544 330 30 30

Best FM Mail Adresi
bilgi@bestfm.com.tr

Best FM Adres
Dümen Sk, Gümüşsuyu İş Merkezi No: 11 Kat: 5 PK: 34427 Beyoğlu / İstanbul

Arama Kelimeleri: best fm çağrı merkezi, best fm telefon numarası, best fm iletişim, best fm irtibat tel, best fm istek hattı, best fm whatsapp, best fm şikayet

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu