Bilgi Arşivi

Bereket Döner İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Bereket Döner İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Bereket Döner İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Bereket Döner İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Bereket Döner İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Bereket Döner’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Bereket Döner bünyesine dahil olup Bereket Döner’e iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Bereket Döner işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Bereket Döner’in açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1988 senesinde İstanbul’un Beyoğlu beldesinde ufak bir dönerci dükkânı olarak hizmet vermeye başlayan Bereket Döner, kısa zaman zarfında hizmet değeri ve özverisi ile Beyoğlu etrafındaki restoran sayısını 4’e çıkartmıştır.

Açmış olduğu restoranlarda günlük 1.5 ton döner satmanın vermiş olduğu güç ile 1998 senesinde ülkemizin ilk hazır döner üretim tesisini kurmuştur. Bereket Döner, şimdilerde sektörün öncü markası olarak Türkiye’nin en büyük döner üreticisi konumunda bulunmaktadır.

Zaman içinde süt ve süt ürünleri fabrikası ve besi çiftliğini de açan Bereket Döner kurduğu entegre yapısı aracılığıyla geleneksel Türk dönerini tüm Dünya’ya ihraç etmektedir.

Günümüz itibari ile 125 şube sayısı ile bunun yanı sıra ülkemizdeki en büyük restoran zincirlerinden birisi olan Bereket Döner, helal ve güvenilir yiyeceğin ülkemizdeki adı olmaya sürdürmekte.

Bereket Döner İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuBereket Döner İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Bereket Döner İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Restoranlarından fabrikalarına kadar sahibi olduğu onlarca farklı kuruluşta personel ihtiyacı bulunan Bereket Döner, personel alımlarını kariyer.net adresi üzerinden gerçekleştirmektedir.

Ülkemizin en büyük ve en güvenilir kariyer portallarından birisi olan kariyer.net web sitesinden Bereket Döner’e iş başvurusu yapmak bi hayli kolay.

İlk olarak siteye giderek mevcut kullanıcı hesabıniz ile giriş yapmalı, eğer kullanıcı hesabıniz yok ise üyelik oluşturmalısınız. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra güncel bir özgeçmişi sisteme yükleyerek Bereket Döner’in açmış olduğu tüm iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net adresine gitmeye gerek kalmadan, aşağıdaki linklerden de Bereket Döner’in güncel iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bereket Döner İş İlanları

Alanında ülkemizin en büyük isimlerinden birisi olan Bereket Döner, kuruluşlarının ihtiyaçları ışığında güncel olarak işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Her alandan meslek grubuna ihtiyaç duyan Bereket Döner, adayların büyük ve köklü bir markada tecrübe kazanmasına olanak sağlar.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Finans Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.)
Bereket Döner iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu