Müşteri Hizmetleri

BenQ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

BenQ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde BenQ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. BenQ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

BenQ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Merkezi Tayvan, Taoyuan şehrinde bulunan bilişim, elektronik eşya ve iletişim ürünleri üreticisidir. Şuan ki yönetim kurulu başkanı K. Y. Lee’dir. 1984 senesinde Continental Sistemleri adıyla kuruldu. Daha sonraları ise Acer Communications and Multimedia olarak ismini değiştirdi. En son, 2001 senesinin Aralık ayında BenQ ismini aldı. 1999 senesinde Acer Display ve Upac Optoelectronics şirketlerinin birleşimi ile dünyanın 3. Büyük LCD panel üreticisi AU Optronics’i kurmuştur. Daha sonra bu şirketi, 2006 senesinde Quanta şirketi satın alıyor. 1 Ekim 2005 tarihinde Alman devi Siemens AG’nin Cep Telefonu birimi Siemens Mobile’ı satın alarak cep telefonu pazarında büyük bir atılım göstermiştir. Bu grubun satışlarını yaptığı isim ise BenQ Siemens’dir.

Dizüstü bilgisayardan beyaz eşyaya, LCD TV, yazıcı ve tarayıcı, dijital kamera, projektör ve cep telefonu gibi bir çok değişik alanda hizmet vermektedir. Tayvan, Çin, Malezya, Brezilya ve Meksika’da üretim yaptığı yerleri mevcuttur. Elektrik/Elektronik alanında en büyük şirketlerden birisi olan BenQ, 2006 senesinden beri Türkiye’de faaliyet gösteriyor. BenQ’nun yan kuruluşu olan BenQ Siemens, 7 Haziran 2005’te kurulmuş olmasına karşın kısa bir zaman sonra 30 Ocak 2007’de feshetme kararı aldı. Asıl hedeflenen, Siemens’in üstün mühendislik becerileri ile BenQ’nun tasarım ve yaşam stili deneyimini bir araya getirerek büyük bir atılım yapmaktı. BenQ-Siemens, 2006 senesinde IF ürün tasarım ödülünü kazandı. Feshedilmesinin ardından, Asya pazarında telefon ticaretini sürdüreceğini söyleyen BenQ, 2013’den bugüne dek mobil cihaz üretimini kendi markası altında devam ettirdi. Bilgisayar, iletişim ve teknoloji alanında bir dünya önderi olan Tayvan çıkışlı şirket, kendi tasarım dilinde hizmet vermeye devam etmekte.

444’lü BenQ Türkiye Destek Hattı bulunmaktadır. Bu numaradan arayarak ürünlerle alakalı istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

BenQ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BenQ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 30 58

Arama Kelimeleri: BenQ iletişim bilgileri, BenQ telefon numarası, BenQ irtibat tel, BenQ canlı destek, BenQ müşteri temsilcisi, BenQ şikayet hattı, BenQ tüketici ilişkileri danışma hattı, BenQ iletişim, BenQ çağrı merkezi

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu