Müşteri Hizmetleri

Ben Bilmem Eşim Bilir Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Ben Bilmem Eşim Bilir Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Ben Bilmem Eşim Bilir Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Ben Bilmem Eşim Bilir Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası yazımızın detayları..

Ben Bilmem Eşim Bilir Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Ben Bilmem Eşim Bilir, 2012 senesinden bu yana Kanal D ekranlarında seyredenleri ile buluşan bir yarışma programıdır. Türk televizyon tarihinin en bi hayli beğeni alan yarışmalarından birisi olan Ben Bilmem Eşim Bilir; yarışmaları ve araba ödülü ile klasikleşmiş ve gelenek haline gelmiştir. Programın sunuculuğunu uzun süre İlker Ayrık yapmış; fakat 2016 senesinden bu yana Ufuk Özkan yapmaktadır.

Ben Bilmem Eşim Bilir’de nişanlılar, evli çiftler, sevgili çiftler yarışmaktadır. Belirli etaplardan oluşan programda yarışma boyunca en fazla puan alan yarışmacı final etabına katılmaya hak kazanmaktadır. Yarışmanın büyük ödülü sıfır bir arabadır.

Ben Bilmem Eşim Bilir programı WhatsApp başvuru hattı yahut Ben Bilmem Eşim Bilir programı telefon numarası ne yazık ki bulunmamaktadır. Lakin aşağıda bulunan başvuru formu bağlantısı aracılığıyla programa başvuruda bulunabilirsiniz.

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu
Arama Kelimeleri: ben bilmem eşim bilir iletişim bilgileri, ben bilmem eşim bilir telefon no, ben bilmem eşim bilir irtibat tel, ben bilmem eşim bilir canlı destek, ben bilmem eşim bilir müşteri temsilcisi, ben bilmem eşim bilir şikayet hattı, ben bilmem eşim bilir yetkili servis numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu